reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

A

asiunia876

Gość
Wpadlam na pomysl, ze fajnie by bylo gdybysmy mogly sie zobaczyc:-) ze w normalnym swiecie nie jest to nam dane, a w wirtualnym mozemy wszystko, to w ten sposob chcialabym siebie i nasza rodzinke przedstawic :-D

Oto my 2 miesiace temu:
zaproszenia 017.jpg
Mialam juz dosc zapuszczania wiec 2tyg temu scielam wlosy:
SAM_0821.jpg
Oto nasz synek w zeszlym miesiacu na urodzinkach swojej dziewczyny.
SAM_0830.jpg
Jako ze go trudno zlapac w jakies normalnej pozie to uchwytuje wszystko co sie da, nawet jak nie smakuje angielskie jedzenie:
SAM_0845.jpg
No i Joshua 2 miesiace temu na wakacjach. Ludzie nie wyobrazacie sobie jak ciezko bylo go stamtad zabrac :tak:
SAM_0652.jpgSAM_0657.jpg

teraz kolej na was:-D:-D:-D:-D:-D
 
reklama
aaaaa bo ja dopiero obczajam to forum, dla mnie olbrzymie i duzo mi to zajmuje :D oki oki to teraz moderatorki prosze o usuniecie tego tematu i przechodze do grupy obczajac co tam sie dzieje :D
 
reklama
Kwietnówki 2011 to już chyba wątek nie aktualny, a jak sie nazywa ten aktualny teraz bo zapomniałam i jak się tam wchodzi bo jakieś zaćmienie mnie ogarneło, pomocy!!!
 
Do góry