reklama

Nasze fotki :)

Temat na forum 'Dzieci urodzone w kwietniu 2011' rozpoczęty przez asiunia876, 23 Październik 2010.

1. asiunia876

asiunia876 Gość

Wpadlam na pomysl, ze fajnie by bylo gdybysmy mogly sie zobaczyc:-) ze w normalnym swiecie nie jest to nam dane, a w wirtualnym mozemy wszystko, to w ten sposob chcialabym siebie i nasza rodzinke przedstawic :-D

Oto my 2 miesiace temu:
    zaproszenia 017.jpg
    Mialam juz dosc zapuszczania wiec 2tyg temu scielam wlosy:
    SAM_0821.jpg
    Oto nasz synek w zeszlym miesiacu na urodzinkach swojej dziewczyny.
    SAM_0830.jpg
    Jako ze go trudno zlapac w jakies normalnej pozie to uchwytuje wszystko co sie da, nawet jak nie smakuje angielskie jedzenie:
    SAM_0845.jpg
    No i Joshua 2 miesiace temu na wakacjach. Ludzie nie wyobrazacie sobie jak ciezko bylo go stamtad zabrac :tak:
    SAM_0652.jpg SAM_0657.jpg

teraz kolej na was:-D:-D:-D:-D:-D

2. Marma

Marma Mama Kacperka i Przemka

Kochana fotki są na zamkniętym. Nie wiem czy dużo osób odważy się je tutaj wstawić.

3. reklama
  4. asiunia876

asiunia876 Gość

A co to zamkniety? A dlaczego mialyby sie nie odwazyc, na NK, facebooku tez sie dodaje. A z tego nie mozna zrobic zamknietego?

5. Marma

Marma Mama Kacperka i Przemka

Wejdź w grupy kwietniówki 2011. Masz przecież dostęp.:-)

6. asiunia876

asiunia876 Gość

aaaaa bo ja dopiero obczajam to forum, dla mnie olbrzymie i duzo mi to zajmuje :D oki oki to teraz moderatorki prosze o usuniecie tego tematu i przechodze do grupy obczajac co tam sie dzieje :D

7. mitaginka

mitaginka Fanka BB :)

a jak można dostać się do zamkniętego? ja nie mam chyba dostępów :(

8. asiunia876

asiunia876 Gość

mitaginka powinnas dostac zaproszenie we wiadomosci:)

9. mitaginka

mitaginka Fanka BB :)

to niech ktoś mnie zaprosi :))))

10. reklama
  11. asiunia876

asiunia876 Gość

to chyba tylko ten co tym zarzadza moze zaprosic? ale nie wiem nie znam sie, jak widac powyzej :D hehe

12. Magdalen

Magdalen Mama dwóch skarbków:)

Kwietnówki 2011 to już chyba wątek nie aktualny, a jak sie nazywa ten aktualny teraz bo zapomniałam i jak się tam wchodzi bo jakieś zaćmienie mnie ogarneło, pomocy!!!

Poleć forum