reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze fotki :)

a tu mój ziomuś- miał 7 miesięcy ;-)

pizzahutcopy.png


a tu 2,5 miesięczny

ziomu.jpg

 
Ostatnia edycja:
reklama
ale fajne chlopaki :-D

Josh maly przystojniak, ale do taty chyba niepodobny, co? a kota zazdraszczam :-D pieknyyyy..

pandorka
, Filipek slodziak! strasznie ladne dziecko :-) a z ciebie taka usmiechnieta mama - fajnie!
 
hehe.. dzięki...

swoją drogą ze mną i A. nie da się dłużej wytrzymać, bo my mamy specyficzne poczucie humoru- wszystko obracamy w żart i strzelamy głupie miny, znajdujemy podteksty wszedzie itp ;-) I po Filipie widzę, że jest taki sam jak my ;-) więc biada jego kobiecie jak go nie zrozumie ;-)
 
reklama
swoją drogą ze mną i A. nie da się dłużej wytrzymać, bo my mamy specyficzne poczucie humoru- wszystko obracamy w żart i strzelamy głupie miny, znajdujemy podteksty wszedzie itp ;-) I po Filipie widzę, że jest taki sam jak my ;-) więc biada jego kobiecie jak go nie zrozumie ;-)

tak mi się przypomniało i dla potwierdzenia "normalności" mojego syna wklejam jego zdjęcia ;-)

w kilka godzin po narodzinach ;-)

img3781copy.jpg
filipek.jpg


miał tu zaledwie 5 dni i już walił miny, że posikać się można było :-D- próbowaliśmy zrobić zdjęcia do paszportu :angry:

img3821copy.jpg

img3819copy.jpg


img3843copy.jpg
img3837copy.jpg


a tutaj miał 9 miesięcy ;-)

img4346copye.jpg
 
Ostatnia edycja:
Do góry