reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Nasze Foty Jak Wygladamy Po Roku Czasu......

reklama

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Rozwiązania
0
jakos pusto i ciocho heeeeeeee nie chcecie sie pokazac babki?:-D

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Rozwiązania
0
??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????:szok:

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Rozwiązania
0
no i po co zakladalam nowy watek jak nikt tu nie zaglada co wy nie macie zdjec tylko dzieciaczkom robicie:wściekła/y:

Leyna

Mama Pitera i Micha :)
Miasto
Poznań
Rozwiązania
0
no i po co zakladalam nowy watek jak nikt tu nie zaglada co wy nie macie zdjec tylko dzieciaczkom robicie:wściekła/y:
Pati ja akurat robię zdjęcia tylko Piotrusiowi. Sobie nie robię zdjęć, a jeśli już to ich publicznie nie pokazuję :cool2: Ilość zdjęć mojej osoby na tym forum, od początku jak tu jestem do dnia dzisiejszego, można policzyć na placach jednej ręki. I to się raczej nie zmieni :tak:

redaktorka

MAMA BAMBOOCHA
Miasto
bartoszyce
Rozwiązania
0
Pati ja akurat robię zdjęcia tylko Piotrusiowi. Sobie nie robię zdjęć, a jeśli już to ich publicznie nie pokazuję :cool2: Ilość zdjęć mojej osoby na tym forum, od początku jak tu jestem do dnia dzisiejszego, można policzyć na placach jednej ręki. I to się raczej nie zmieni :tak:
j.w:tak:

jestesmy w awatarkach i to nam wystarczy:-p

pati80

MAMA SIERPIEN'06 MISI
Rozwiązania
0
ok spoko jak chcecie czekam na Sandra,ktora mji obiecala heeeeee;-)

reklama

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry