reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze gniazdka - inspiracje

ironia

Mamusia Benia
Dołączył(a)
4 Listopad 2010
Postów
5 586
Miasto
Kraków
Może się przyda taki temat bo co jakiś czas przewijają się sprawy remontowo dekoracyjne :)

Ja bardzo chętnie poproszę o pomoc bo na wiosnę będziemy robić małe przemalowania, no i trochę chciałabym jeszcze udomowić mój domek :-)
 
reklama
No to teraz ja was poproszę o pomoc :)


Mieszkanie ogólnie mamy mocno kolorowe:

przedpokój mocno niebieski z czarnymi i złotymi akcentami (coś ala tunezja),
pokój benia jasny zielony ze zwierzątkami
nasz pokój fioletowo-limonkowy z ciemnym brązem
łazienko biało-niebieska z czarnymi wykończeniami
i kuchnia beżowo pomarańczowa


na pewno muszę coś zrobić z przedpokojem bo mam nowe drzwi ktore nie pasują do niebieskiego - więc pytanie jaki kolor wybrac by pasował do drzwi, wieszaka i czarnego zegara :)

2013-02-14 13.36.30.jpg

2013-02-14 13.36.52.jpg
2013-02-14 13.37.13.jpg




A to mój autorski pomysł na szafę :)


2013-02-14 13.35.35.jpg


i takie małe cuś z nadmiaru wolnego czasu :-D
2013-02-14 13.36.05.jpg
 
Ironia, ale te drzwi na focie nie pasują?? Bo własnie fajnie się komponują i kolor- taki dżinsowy b fajny efekt daje.
 
reklama
Ironia - b.walentykowy temat ;-) Aestima ma rację - kolor ściany ciekawy i gra z drzwiami jak dla mnie. A to z nadmiaru wolnego czasu gdzie zrobiłaś ? Aestima - szkoda, że pudełka nie kropkowe.... :-(Potrzebujemy czegoś raczej większego na Duplo - do pudła Lego - takie plastikowego a la kosz jakoś się nie mogę przekonać..... :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Do góry