reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze gniazdka - inspiracje

Wklejam Majkowy pokoj jeszcze nie dokonczony
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    18,8 KB · Wyświetleń: 211
  • image.jpg
    image.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 209
  • image.jpg
    image.jpg
    19,8 KB · Wyświetleń: 216
  • image.jpg
    image.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 206
reklama
Super macie te okna (oczywiście wyłączając mycie :-p)
Będą pasować i całe białe z kolorową podwiązką i takie łączone, powiedzmy do wysokości kaloryfera :) i faktycznie lepiej będą wyglądać tkaniny z drobniejszymi kropkami, duże kropy w połączeniu z dywanem zdominują pokój i będą przytłaczać
 
Tkaninę z dwóch ostatnich linków można wykorzystać na jeszcze jeden sposób - doszyć jako dolna część zasłony, powiedzmy 2/3 od karnisza do dołu biała gładka tkanina i pozostała 1/3 część to pas kropkowej tkaniny. Zwłaszcza jeśli planujesz zasłony do podłogi to te proporcje będą dobrze wyglądały plus kropkowa podwiązka a i ewentualne zabrudzenia przypodłogowe "wtopią" w kropki. Jeśli zasłony mają być krótkie to dałabym raczej całe białe ewentualnie też jako wykończenie na dole pas z tkaniny w kropy ale o szerokości max 20cm.
Świetny pomysł z podziałem na 2/3 i 1/3 z wzorem.
 
musze sie zapoznac z całym działem bo powoli wybieram juz nowe rzeczy do mieszkanka panele płytki wszystko wszystko - czy moglabym prosic mamusie ktore mialy na tapecie remonty i przeprowadzki i wszystkie inne o pomoc ?

chce zrobic liste o czym powinnam pamiętać - gdzie trzeba szukac jeszcze kosztów narazie mam tyle:

panele podłogowe
listwy
akcesoria do paneli podklady itd. + robocizna
elektryka ledowa + robocizna
farby
gresy do lazienki
oświeltenie
ew przeróbki ścian pod garderobe
drzwi wewnetrzne +ościeznice
parapety


urzadzenia
plyta + piekarnik
mikrofala
zmywarka
lodowka
robot kuchenny

zlew
armatura
kabina prysznicowa
pralka
suszarka

tv
stereo

nie wiem co jeszcze ?
 
reklama
Ironia najlepiej zrob sobie kosztorys w excelu, jak chcesz to ja Ci moge moj wyslac, tylko daj mi maila na pw. Ja sie tak umowilam z gosciem, ktory nam wykanczal, ze on zapewnia farby, kleje, silikony, fugi itp oczywiscie wliczyl to w cene ale nam syfu duzo odpadlo. Parapety raczej developer zapewnia za to drzwi nie
 
Do góry