reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze gniazdka - inspiracje

reklama
:-D ostatnie najładniejsze:-D
moon a cyknij fotkę ale z dalszej perspektywy - tą część gdzie wanna ale żebyś więcj ten sufit podwieszany ujęła;
 
no co ja sie nie znam :p ale juz sie zakochałam jak to płytka to wygląda zajebiaszczo ! :D

przez was nosi mnie zeby tez zrobic mieszkanie w stylu sielsko skandynawskim.... :dry:


u nas ciagle mieszkanie w zawieszeniu - myslałam ze przeniesiemy sie blok blizej z widokiem na wawel ale cholera tu w ogole się ciemnia zrobi bez parku, bez placu zabaw, bez niczego tylko auta i bloki i bokiem mi to wychodzi :( więc czekamy az ruszy budowa obwodnicy bo wtedy wartosc mieszkania znacznie wzrośnie bo ma byc tu zaraz park and ride i wtedy za miastem coś znajdziemy :)

ale to jeeszzcze tak długo minimum 3 - 4 lata :(
 
Uuuu...kochana...nie wiem kiedy to nastapi;-) salon moze wrzuce z aneksem, ale pokoje jeszcze w trakcie dekorowania
 
moon piękna łazienka :-) ja osobiście jak Asinka potrzebuje kolorów :-) ale dodatki białe gdzie kupiłaś bo super :-)
 
reklama
image.jpgKati akcesoria firmy house doctor, kupowalam przez internet
Felkaa meczysz wiec wklejam zajawke salonu:-)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    28 KB · Wyświetleń: 101
Do góry