reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze gniazdka - inspiracje

moon oj tam że od razu męczę:-p co mi się najbardziej podoba: krzesła!!! super pomysł: 4 taki i 2 zupełnie inne!!! biel i kolor drewna:tak: zasłony kolorystycznie fajnie przełamują i ożywiają, ale nie zakłócają; a czy tam koło okien można siedzieć????????? i lampy:tak:
to teraz czekam na resztę mieszkania:-)
 
reklama
Mrsmoon pisałam Ci o zasłonach nie dostałaś? Kurka ;/ wymyśliłam tak: całe gładkie bawełniane, biel lub złamana bile, jakiś krem i do tego paski do podwiązania albo całe gładkie zakończone guzikiem uszytym z tkaniny albo na całaej długości tego paska naszyty wzór w kształcie guzików. Nie wiem czy zrozumiale to ujęłam, mogę naszkicować w domu o co mi chodzi i cyknąć Ci fotę. Jeśli Ci za biało to można np. jakiś mały lambrekin u góry strzelić albo jakąc girlandę wzdłuż karnisza, trójkątna albo taka z zaokrąglonym brzegie i tez na niej powtórzyć kolory guzików
 
Madzioolka dzieki! Albo nie dostalam, albo przeoczylam... Pomysl fajny, tez myslalam o bialych bawelnianych, ale te paski do podwiazania cezko mi sobie wyobrazic :zawstydzona/y: Jak mozesz to pls naszkicuj
 
nom madziolka fajnie by to wygladało :D tez czekam na szkic :p - pewnie cie wykorzystam jak bede planowac benia pokoj marynarskie bo masz swietne pomysly :D


mnie przerazaja te brudne sciany od rysunków benka i wylanych soczków eh ... i to lateksem malowalismy wiec powinno sie zetrzec a sie nie chce :baffled: dlatego akcja odswiezanie zaplanowana bo dlugo nie odwiezalismy w sensie malowania i przemeblowań juz bedzie 3 lata w sierpniu :szok::szok:
 
Mrsmoon o to mi mniej więcej chodziło:
IMG_5008.jpg

Przejrzałam jeszcze all i jest kilka tkanin z które pasowałyby na te podwiązki, jako alternatywa do naszywania kółek/ guzików i też dobrze powinny się komponować z dywanem:
OKAZJA BAWEŁNA 100% BIAŁA W KOLOROWE KROPKI (3969487574) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
TKANINA RILEY BLAKE ,KOLOROWE KROPKI CRAFT-1FQ (3940822305) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
100% Bawełna kolorowe kropki 4 cm na białym - 1FQ (3974525243) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
Bawełna 100% kropki, kropy duże 1 (3993538941) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Tkaninę z dwóch ostatnich linków można wykorzystać na jeszcze jeden sposób - doszyć jako dolna część zasłony, powiedzmy 2/3 od karnisza do dołu biała gładka tkanina i pozostała 1/3 część to pas kropkowej tkaniny. Zwłaszcza jeśli planujesz zasłony do podłogi to te proporcje będą dobrze wyglądały plus kropkowa podwiązka a i ewentualne zabrudzenia przypodłogowe "wtopią" w kropki. Jeśli zasłony mają być krótkie to dałabym raczej całe białe ewentualnie też jako wykończenie na dole pas z tkaniny w kropy ale o szerokości max 20cm.
 

Załączniki

  • IMG_5008.jpg
    IMG_5008.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 192
Madzioolka dzieki! Rzeczywiscie fajny pomysl z ta 1/3, tylko Maja ma okna do podlogi i zaraz przy oknie zaczyna sie dywan, moze jutro zrobie zdjecie, to Ci pokaze jak wyglada to okno, ok? Ale pomysl bardzo mi sie podoba
a tkanina chyba jedna z dwoch pierwszych
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry