reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hity ciążowe i z małym dzieckiem

U nas hitem był też otulaczek Motherhood - młodą budził odruch moro, położona w otulaczku potrafiła przespać 6 godzin ciągiem Link do: Otulaczek | Motherhood
I do tego jeszcze rogal do karmienia też tej firmy, aczkolwiek myślę że większość spisuje się tak samo.
Jeszcze jeden hit to pałąk do nosidła do auta - młoda ładnie się tym zabawiła Link do: Tiny Love, Łuk z zabawkami Zabawa na łące
 
reklama
Z aptecznych rzeczy:
Katarek plus (Frida nie zdawała egzaminu)
Rurki Windi
Espumisan
Maltan (albo jakoś inaczej, na sutki dla karmiących)

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny podpowiem.

U nas fajna sprawa to mata edukacyjna. Tak 3+ można używać.
Mieliśmy leżaczek bujaczek tiny love, fajna sprawa jeśli ktoś podróżuje.



Napisane na C2105 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Eee a emolienty to się chyba używa jak jest problem ze skóra, przynajmniej tak mi się zawsze wydawało...
To lepiej dodać czegoś naturalnego np kilka kropel oleju z winogron jeśli dziecko ma troszke sucha skore.

Za to podpisuje się pod Bepanhenem obiema rękami [emoji106]
 
Windi używalam w ostateczności max kilka razy

Nie używałam żadnych emolientow, niczym też nie smarowalam. Tylko przy problemach ze skóra powinno się ją "wspomagać"

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Michasia - absolutnie nie tylko przy problemach, przy zdrowej skórze jak najbardziej zwłaszcza delikatnej noworodka, przy problemach też różnie, nie u każdego się sprawdzają.

Hmm niestety nie zgodzę się z Tobą.
Troszke za dużo chemi pakujemy w te dzieciaczki bez powodu na początku.
Są nawet zalecenia żeby używać samej wody No ale to już decyzja każdej mamy prywatna.
 
reklama
Niekiedy dobrze jest przekapac nawet w kochmalu
Link do: Jak kąpać dziecko w krochmalu? - porady tipy.pl
Ja wcześniej miałam emolienty za niemałe pieniądze. Teraz myślę, że mógłam ja myć spokojnie w samej wodzie ew.w kochmalu.

Z rzeczy aptecznych także sudocrem polecam, chociaż córce jakoś specjalnie pupa się do odparzala. Za to do teraz jej smaruje jakieś ugryzienia po komorach czy otarcia.

Windi nie używałam bo nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje :-) poza tym ja z tych co się boją gmerac w dziecięcej pupie i nawet czopka chyba bym nie dała radę użyć :p
 
Ostatnia edycja:
Do góry