reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hity ciążowe i z małym dzieckiem

reklama
Moim hitem był monitor oddechu. Mimo ze córkę urodziłam w terminie i wszystko było Ok, bardzo się bałam śmierci łóżeczkowej. Monitor oddechu pozwolił mi na mój spokojny sen w nocy, używaliśmy go do 1,5 roku (mimo ze zalecenia są do roku) i teraz czasem przy chorobie i większym Katarze użyjemy. Mimo ze było kilka fałszywych alarmów, bo córka się wiercila i schodziła z płytki to uważam ze to był jeden z najważniejszych zakupów. Używaliśmy go od urodzenia, córka do 3 mc spała z nami w pokoju, a później w pokoju obok.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mój hit na zsuwające się skarpetki.

1506595708-aaaaaa.jpeg
1506595715-aaaaaa.jpeg



[emoji1283][emoji654]️[emoji654]️[emoji654]️[emoji776]1.01.2018[emoji776][emoji1286]
[emoji593]Gabriel
 
Do góry