reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hity ciążowe i z małym dzieckiem

reklama
Idę na pierwszy ogień.

Hity:
1. Bujak BabuBjorn
2. Wózek Bugaboo
3. Rożek z wkładką kokosowa
4. Stolik edukacyjny Fischer Price (to już dla "starszaczka" bardziej)
5. Pchacz Chicco
6. Moskitiera do wózka (miałam z allegro jakaś uniwersalna za 8 zł, nadal używam)

Kity, tzn u nas nie zdało egzaminu:
1. Otulacz Woombie
2. Niania elektroniczna
3. Bujak Fischer Price

Resztę będę dopisywać po przemyśleniu. O ciuchach nie ma co za bardzo, bo rodziłam w lecie, więc tu inna garderoba będzie

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cos co polecam to nosidło Ergobaby.
Moja córa była bardzo anty wozkowa bo chciała wszystko widzieć. Nigdzie nie mogłam z nią wyjść na dłużej bo był ryk i płacz.
A w nosidle jak ręka odjął.
Córa widziała świat,była blisko mamy i ciepło jej było. A ja miałam wolne ręce o mogłam zakupy robić w markecie.
Najczęściej po kilkunastu minutach już spała.
Życie mi to uratowała wiec polecam serdecznie.
Nosidło ma tez kieszonki i można spokojnie telefon czy portfel włożyć jak idziesz na spacer.


Nie polecam ciuszków z guziczkami z tylu dopóki dziecko leży. Żadnych sukieneczek na początek żeby dzidzia mogła czuć się miękko i przytulnie a nie żeby ja w tiulowa spódniczka w dupke gryzła [emoji6]
 
U nas hitem był bujaczek fisher price ale taki na miękkich płozach. Mały ruszając nogami kołysał się i usypiał :)
Elektroniczna niania zdała też egzamin.
Śpiworek TAKO do wózka, później idealny na sanki.
 
Dziewczyny, a co sądzicie o tych misiach szumisiach? Jest sens kupować takową przutulankę?
 
Dziewczyny, a co sądzicie o tych misiach szumisiach? Jest sens kupować takową przutulankę?
Moim zdaniem z tym lepiej poczekać.
Jak się okaże, że dziecko niespokojne i uspokaja je dźwięk suszarki do włosów, to wtedy mozna Szumisia kupić.
U nas dźwięk suszarki do włosów powodował jeszcze głośniejszy płacz, jak u kuzynki zapuscilam Szumisia to uspokoić jej nie mogłam, więc zależy od dziecka.

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja polecam Karuzele z projektorem fisher price. Jest po prostu bomba:)glosnosc melodii mizna regulować.
Mogą byc kolysanki przyjemne dla ucha badz odglos natury. Po prostu rewelacja.
 
Do góry