reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

Temat na forum 'Dzieci urodzone w styczniu 2010' rozpoczęty przez Nikki., 3 Sierpień 2009.

1. Nikki.

Nikki. Fanka BB :)

2. patrysia*

patrysia* Gość

3. reklama
  4. Nikki.

5. kruszynka0988

kruszynka0988 Wdrożona(y)

Ja mam takie niebieski i nie polecam kupiłam S i są tak wielkie ze mi z tyłka spadaja...material tez jest taki sobie i krój jak dla mnie dziwny ale moze Tobie podpasuja ;-)

6. patrysia*

patrysia* Gość

dlatego trzeba sobie podpasowac do rozmiarów;-)ja mam podobne z poprzedniej ciąży tylko o duzo większe dlatego sobie na nowo kupuje i jestem zadowolona:tak:a i też kupuje spodnie nie tylko na miesiąc a wiadomo że nawet zimą chce je nosić co rośniemy razem z brzuszkiem;-)ale jak piszesz kwestia gustu :-)

7. andzia76

andzia76 Fanka BB :)

o, jak fajnie, że pojawił się ten wątek :)
    Patrysiu, ja je oglądam od paru dni,ale nie mogłam się skusić. Tylko w rozmiarze L. Na zdjęciu mi się podobają, ale jak pisałam na wątku głównym, to puki nie pomacam, nie przymierze, to chyba się nie zdecyduje i dziś kupiłam w sklepie dzinsy. Napisz jak dostaniesz przesyłke, czy warto było?

8. Gosia_k23

Gosia_k23 luty'07 i styczeń'10

przyznam szczerze że też na nie na allegro patrzyłam :sorry2: bo nie drogie i wydawały mi się fajne i waham sie ;-)

ale kupiłam 2 pary spodni w tesco ;-) tylko dresowe do domku i mega wygodne :-D;-)

9. Nikki.

Właśnie ja dresowych mam już kilka par i teraz szukam jeansów długich.

10. reklama
  11. Karoli4

Karoli4 Fanka BB :)

Nikki to jak znajdziesz cos fajnego to rzucaj tutaj linki.
    A jak sie ma wzrost to tych rozmiarow?? jesli np. wzielabym M to nogawki nie beda za dlugie?

12. patrysia*

patrysia* Gość

dam znac:tak:

Poleć forum