reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

Dziewczyny a gdzie wasze pomysły na obiady w wersji light się pytam ???????????????;-)
chyba miałyśmy pisać co :-D
 
reklama
Gosia - te co się poodchudzały to już w nosie mają a te co im nie wychodzi (w tem ja) w ogóle nie chcą o tym gadac bo i po co ;))))
 
a ja jestem przytyta i na razie mam to w nosie poczekam aż zacznę pracować same nerwy mnie zeżrą bo będę myślała co z moim bączkiem :(
 
Gosia: nei zostałas sama, ale jakoś brak chętnych mam cycowych do dzielenia się tym jak schudnąć i co jeść;)
Ja żem też przytyta i zalezy od dnia albo mam to głeboko w doopce, albo patrze w lustro i mówię sobie - dzisys jak ty wyglądasz:)
czekam już 2 tygodnie az mi wagę wyślą z premium club - im się spieszy, że hej, a ja ciągle sobie mówię przyjdzie waga to się obaczy jak chudnąć;) a póki co idę sobie szarlotke ukroic - a co przecie się nie zmarnuje;)
 
Aga przesadzasz :-) Masz ładne długie zgrabne nogi i duuuzy cyc. ja tez mam duży cyc. A te z dużym cycem to mogą sobie robić co chcą i tak optycznie przez te cyce wyglądają na "pełniejsze", wiec nie warto sie katować ;-)
 
Jola właśnie zobaczyłam, że coś mi tu odpisałaś - tylko, że ja owszem małego cyca nigdy nie miałam, ale w ciąży 2 numery w górę - więc jak przestanę karmić to pewnie te 2 numery co mu urósł to mi zleci i te kg też mi zleciec muszą, bo inaczej będe przytyta:) diet nie lubię, więc się katować nie będę - jak wymyśle jak zgubić moje 9kg nadwyżki bez diety i ćwiczeń to to opatentuję chyba:) może jak Misia zacznie bieać to będe zasuwać za nią? heh

a wlazłam tu, bo pamiętam, że się dieta Dunkana katujecie, a ja dziś po blogach łażę i znalazłam - proszę dunkanowe forumowiczki:
Przepisy w diecie proteinowej - Dukana.
 
Agagsm, ja tez mam jeszcze mala nadwyzke po ciazy i nie mam pomyslu, jak to zrzucic. Troche na boczkach i troche w cyckach. Bedziemy biegac juz niedlugo za maluchami. Biegac, turlac sie i takie tam. ;-)
 
reklama
to ja juz mam 1 kg mniej niż przed ciążą, ale przez rok przed ciazą przytyłam 8 kg zatem jeszcze 7 mi zostało - no i ta opona....
 
Do góry