reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

o, jak fajnie, że pojawił się ten wątek :)
Patrysiu, ja je oglądam od paru dni,ale nie mogłam się skusić. Tylko w rozmiarze L. Na zdjęciu mi się podobają, ale jak pisałam na wątku głównym, to puki nie pomacam, nie przymierze, to chyba się nie zdecyduje i dziś kupiłam w sklepie dzinsy. Napisz jak dostaniesz przesyłke, czy warto było?

ja wlasnie tez boje sie kupowac na allegro czy przez internet. Ja lubie sobie najpierw pomacac i przymierzyc tak jak Ty.
A jak kupie cos przez internet i nie bedzie mi pasowalo, to bede miala tylko wiecej roboty i bede musiala zwracac albo wymieniac brrr:baffled:
 
reklama
Właściwie, to przez internet troche kupuje, takie rzeczy jak kosmetyki firmy które mam wypróbowane, i różne inne rzeczy do domu, nawet sprzęt AGD, ale właśnie do ciuchów to z wyżej podanych powodów nie jestem przekonana.
 
Właściwie, to przez internet troche kupuje, takie rzeczy jak kosmetyki firmy które mam wypróbowane, i różne inne rzeczy do domu, nawet sprzęt AGD, ale właśnie do ciuchów to z wyżej podanych powodów nie jestem przekonana.
No niestety różnie można z ciuchami trafić, ale jest ryzyko, jest zabawa!
 
No niestety różnie można z ciuchami trafić, ale jest ryzyko, jest zabawa!

ale i czasem nerwy..... ja nieraz wolę nie ryzykować ;-)

ostatnio była rozmowa o stanikach a moja mama przypadkiem sobie kupiła jeden i o dziwo materiał się ciągnie i mi dobry :-) i zamówiłam sobie takie 4 różne:tak: ciocia ma mi kupić u siebie tylko kurcze muszą być mniejsze w obwodzie i nie wiem czy dostanie takie bo niby uniwersale to są :dry:
 
ale i czasem nerwy..... ja nieraz wolę nie ryzykować ;-)

ostatnio była rozmowa o stanikach a moja mama przypadkiem sobie kupiła jeden i o dziwo materiał się ciągnie i mi dobry :-) i zamówiłam sobie takie 4 różne:tak: ciocia ma mi kupić u siebie tylko kurcze muszą być mniejsze w obwodzie i nie wiem czy dostanie takie bo niby uniwersale to są :dry:
A jakiej firmy te staniki?

Dla mnie odesłanie nie jest problemem i czasem odsyłam i nie mam z tym żadnych kłopotów, kasę zawsze szybko zwracają. Do sklepu też odnoszę, jak w domu stwierdzę, że jednak źle leży, albo mi się odwidzi.
 
Za to jak kupiłam drugie spodnie też z allegro to jestem bardzo zadowolona bo są wręcz świetne nie są aż takie luźne,materiał naprawdę dżins i S to S hehe a nie M lub wieksze.
Jak znajdę to wam pokażę :-)
 
Dziewczyny, a czy któraś z was rozglądała się za jakimiś kurteczkami na jesień?
Bo ja muszę sobie kupić nową, bo już w zeszłoroczną się nie zmieszcze, ale nic mi się nie podoba. Jak fajna, to na ciążówke się nie nadaje, a wszystkie pozostałe są jakieś workowate:baffled:
Pocieszam się, że jeszcze sezon na kurtki nie zaczął się i może będą jakieś ciekawsze:confused:
 
reklama
Dziewczyny, a czy któraś z was rozglądała się za jakimiś kurteczkami na jesień?
Bo ja muszę sobie kupić nową, bo już w zeszłoroczną się nie zmieszcze, ale nic mi się nie podoba. Jak fajna, to na ciążówke się nie nadaje, a wszystkie pozostałe są jakieś workowate:baffled:
Pocieszam się, że jeszcze sezon na kurtki nie zaczął się i może będą jakieś ciekawsze:confused:

Oj, z ta kurtka to fakt bedzie problem, bo najwiekszy brzuchal bedziemy mialy w chlodne dni. Mnie na razie ta mysl przeraza. Pod domem mam sklep, w ktorym jest dzial dla kobiet w ciazy, a obok dla grubaskow. I jak nie bedzie wyboru kurtek dla ciezarnych to sie zaopatrze u grubaskow. Moja kolezanka kupila sobie w zeszla zime tam kurteczke, byla bardzo ladna. Dobrze, ze we Wloszech zima nie jest bardzo ostra. A jest szansa, ze w pazdzierniku bedzie jeszcze ponad 20 stopni tak jak rok temu,ze chodzilo sie w krotkim rekawku;-)
 
Do góry