reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

będę się tym martwić jak będzie zimno bo może nam pogoda spłatać figla a mi szkoda kasy na coś co założę tylko kilka razy
 
reklama
ja to już nie mieszczę się w spodnie, ale jak muszę nałożyć dżinsy to nie zapisanm guzika i zamka tylko na sam pasek, i się trzymają a brzucha nie uwierają ;) a najbardziej to lubię dresy, mam nadzieje ze pogoda pozwoli w dresach mi przechodzić ciąże, koleżanka ma 2 pary spodni ciążowych, w razie czego pożyczy, i nie będę musiała kupować.
Ostatnio właśnie rozmawiałam z mama koleżanki na temat kurtki na zimę, i dobrym pomysłem jest rozejrzeć sie w taniej odzieży, o tej porze roku nikt nie ogląda kurtek i płaszczy więc może akurat trafi się coś fajnego, nie zniszczonego, akurat na przechodzenie tych paru miesięcy w zimie.. trochę szkoda mi wydawać te 150 zł na coś nowego żeby przechodzić te 2-3 miesiące..
 
Ostatnio właśnie rozmawiałam z mama koleżanki na temat kurtki na zimę, i dobrym pomysłem jest rozejrzeć sie w taniej odzieży, o tej porze roku nikt nie ogląda kurtek i płaszczy więc może akurat trafi się coś fajnego, nie zniszczonego, akurat na przechodzenie tych paru miesięcy w zimie.. trochę szkoda mi wydawać te 150 zł na coś nowego żeby przechodzić te 2-3 miesiące..

dokładnie, nie ma co wydawać tyle kasy. Nam akurat przypadną ostatnie tygodnie w jesienno-zimowej aurze i trzeba będzie kurteczkę zakupić.

Ostatnio kupiłam sobie za to sukienkę ciążówkę na wesele kolegi, ale i bez ciąży można ją nosić. W sumie z nowych ciążowych rzeczy to zainwestowałam w jedne dżinsy, eleganckie portki i sukienkę, reszta pożyczona od koleżanki
 
hej hej!
mnie najbardziej przerażają ceny za spodnie ciążowe, byłam ostatnio w sklepie z odzieżą dla kobiet w ciąży i zobaczyłam, że zwykłe jeansy z tą gumą na brzuszek to wydatek min. 180zł :szok: co wg mnie jest masakrą przecież ile ja w tym będę chodzić??!! na razie mieszczę się w stare spodnie z przed ciąży ale brzuszek i rośnie i będzie jeszcze rósł a tu jesień i zima powoli się zbliża! szukałam na allegro np. używanych ale ja mam problem z takimi ciuchami bo jestem niska a raczej przy kości i często mam problem żeby zmieścić się w biodrach , jak mierzę większe rozmiary od tego który noszę normalnie (40) to wyglądam jakbym po starszej siostrze to miała, do tego jestem niska (160) więc trzeba wszystko obcinać co często prowadzi do utraty fasonu danych spodni! tak, że nie wiem ale szczerze przeraża mnie perspektywa kupowani spodni bo mam z nimi problem :-)
 
hej hej!
mnie najbardziej przerażają ceny za spodnie ciążowe, byłam ostatnio w sklepie z odzieżą dla kobiet w ciąży i zobaczyłam, że zwykłe jeansy z tą gumą na brzuszek to wydatek min. 180zł :szok: co wg mnie jest masakrą przecież ile ja w tym będę chodzić??!! na razie mieszczę się w stare spodnie z przed ciąży ale brzuszek i rośnie i będzie jeszcze rósł a tu jesień i zima powoli się zbliża! szukałam na allegro np. używanych ale ja mam problem z takimi ciuchami bo jestem niska a raczej przy kości i często mam problem żeby zmieścić się w biodrach , jak mierzę większe rozmiary od tego który noszę normalnie (40) to wyglądam jakbym po starszej siostrze to miała, do tego jestem niska (160) więc trzeba wszystko obcinać co często prowadzi do utraty fasonu danych spodni! tak, że nie wiem ale szczerze przeraża mnie perspektywa kupowani spodni bo mam z nimi problem :-)

ja z zakupem spodni tez mialam zawsze problem. Bo mam figure prosta, bez talii i zero pupy. Takze, jak mi wchodzily na pupe i ladnie sie ukladaly to w pasie sie nie dopinalam. Z kolei jak w pasie sie dopielam, to mi na pupie wisialy i z przodu mi sie marszczyly:wściekła/y: a teraz to nie wiem, pupa mi nie urosla, wiec pewnie tez beda mi wisialy, trudno:dry:
 
hej hej!
mnie najbardziej przerażają ceny za spodnie ciążowe, byłam ostatnio w sklepie z odzieżą dla kobiet w ciąży i zobaczyłam, że zwykłe jeansy z tą gumą na brzuszek to wydatek min. 180zł :szok: co wg mnie jest masakrą przecież ile ja w tym będę chodzić??!! na razie mieszczę się w stare spodnie z przed ciąży ale brzuszek i rośnie i będzie jeszcze rósł a tu jesień i zima powoli się zbliża! szukałam na allegro np. używanych ale ja mam problem z takimi ciuchami bo jestem niska a raczej przy kości i często mam problem żeby zmieścić się w biodrach , jak mierzę większe rozmiary od tego który noszę normalnie (40) to wyglądam jakbym po starszej siostrze to miała, do tego jestem niska (160) więc trzeba wszystko obcinać co często prowadzi do utraty fasonu danych spodni! tak, że nie wiem ale szczerze przeraża mnie perspektywa kupowani spodni bo mam z nimi problem :-)
A w H&M szukałaś? Oni na jesień zawsze jeansy oferują na dziale ciążowym.
 
w H&M jeszcze nie byłam ale skoro mówisz, że coś tam zawsze jest to muszę się wybrać :-) na razie jeszcze tragedii nie ma bo stare jeszcze pasują ale widzę, że ten stan długo już nie potrwa :-)
 
w H&M jeszcze nie byłam ale skoro mówisz, że coś tam zawsze jest to muszę się wybrać :-) na razie jeszcze tragedii nie ma bo stare jeszcze pasują ale widzę, że ten stan długo już nie potrwa :-)
Ja tam ostatnio kupiłam fajne rybaczki, takie bojówkowe, ale z jeansów niewiele było i kazali za miesiąc zajrzeć, a to już miesiąc temu było, idę tam w piątek. W C&A też niedrogo, można poszukać.
 
reklama
Dziewczyny polecam Wam zakupy na allegro :-) wlasnie spojrzalam na ubrania ciązowe i jest w czym wybierac! a dzinsow od groma... wlasnie sobie znalazlam jakies za 19zl. Kupujcie uzywane, bo wiadomo, ze dziewczyna, ktora je nosila przed Wami nosila je kilka tylko miesiecy. Ja zwykle wpisuje w wyszukiwarce marke, ktora znam i wiem, ze co bym nie kupila to bedzie dobre jakosciowo i wygodne. Polecam zwlaszcza ciuchy Mothercare.
A najlepszy sposob na kupienie czegos co na bank bedzie pasowac, to isc do sklepu, poprzymierzac i dokladnie to samo znalezc na allegro za grosze :tak:
 
Do góry