reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

reklama
to powiem wam coś fajnego:sorry2:bo jak pisałam ja ogólnie kupuje sobie firmowe ciuszki no i kupiłam sobie rybaczki z Orseya za 100 zł.i co super przypasowane elegancko cud miód no i patrz 3 prania i sa rozciągniete niecoi widać że już są gorsze a kupiłam potem sobie ze zwykłago sklepu nie firmowego i co cały czas super trzymają wogóle nierozciągają się i do tego kolorek cały czas taki sam;-)tak więc naprawde firmówka nie zawsze lepsza i niestety tak to już jest:tak:np.mój M kupił sobie adidasy z Adidasa super trzymały naprawde a mój szwagier takze sobie kupił z Adidasa i co pff nie donosił sezonu bo podeszwa się odkleiła:sorry2:

Orsay to dla mnie żadna firmówka, zwożą byle co z Chin i metkują, niektórych jakość fatalna, wystarczy dotknąć, H&M nie lepsze, trzeba się dobrze naszukać, ale przynajmniej tanie i na okres ciąży można niedrogo się ubrać.

Polecam biustonosze formowane termicznie, bezszwowe i bez poduszek. Mnie zaczęły podrażniać wszystkie moje biustonosze, które miały poduchy. I został mi jeden własnie bezszwowy, dokupiłam teraz 2 takie i są super wygodne, nie uciskają, nie drapią, rewelka :)

Ja mam akurat duży biust i miękkie staniki mi go kiepsko trzymają, zresztą przeważnie mojego rozmiaru nie ma... Noszę gładkie z Anity i Feliny, ale z fiszbinami. A Ty o jakiej firmie mówisz?
 
Jeśli chodzi o H&M to moja opinia jest taka że niektóre ciuszki cudownie się sprawdzają jako szmaty do podłogi tylko trochę drogie:-D Kiedyś kupowałam, ale zwłaszcza bluzki, które po kilku praniach nadają tylko jw. Jednak jeansy zawsze udawało mi się trafić w miarę porządne. Kupiłam ciążowe i ujdą , ale drugie ciążowe z materiału ( na szczęście w promocji) . Taka elegancja na jeden raz. Pas ciążowy zaraz się porozpruwał chociaż jeszcze luźny był:tak: a po praniu szmata.:baffled:
 
Ja tam i tak w H&M będę kupować, w UK mają naprawdę kosmicznie niskie ceny w porównaniu np. do Mothercare. Ostatnio jeansy ciążowe mieli za 12 funtów, tylko jak ktoś jest kretynem i zapomina portfela z domu to ciężko, żeby mu się zakupy udały ;-):-D
 
Jeśli chodzi o H&M to moja opinia jest taka że niektóre ciuszki cudownie się sprawdzają jako szmaty do podłogi tylko trochę drogie:-D Kiedyś kupowałam, ale zwłaszcza bluzki, które po kilku praniach nadają tylko jw. Jednak jeansy zawsze udawało mi się trafić w miarę porządne. Kupiłam ciążowe i ujdą , ale drugie ciążowe z materiału ( na szczęście w promocji) . Taka elegancja na jeden raz. Pas ciążowy zaraz się porozpruwał chociaż jeszcze luźny był:tak: a po praniu szmata.:baffled:
Racja, dlatego ja lubię H&M, ale po selekcji takich właśnie szmat podłogowych. Przed ciążą dużo kupowałam w Camaieu i KappAhlu, ale ciążowych tam nie mają...
 
Dostałam przesyłke ze spodniami:-Dale jednak musiałam zapłacić za przesyłke także a pisało że gratis no cóż:dry:są ładne wygodne i mojemu M także się podobaja tylko musze sobie jak zwykle skrócić bo niestety ja niska osóbka to trzeba skrócić abym mogła nosić do niskich butów:zawstydzona/y:ale tak są fajne i myśle że ze spokojem do konca ciąży ponosze bo teraz są lekko luźniejsze co jak przytyje będzie fajowo no i regulacja (pomimo gumki)jest co niezależnie jaki brzuszek będzie fajnie:-)ale szybko dostałam bo w poniedziałek zamawiałam a po 3 dniach dostałam bo czasem to ja tydzien równy musiałam czekać jak coś zamówiłam:tak:
 
Ostatnia edycja:
Ale te staniki nie są miękkie, tylko nie mają wyjmowanych wkładek Ja mam 2 super z Triumpha i jeden z Atlantica. One są takie:
isuana.pl Sklep Partnerski TRIUMPH INTERNATIONAL
isuana.pl Sklep Partnerski TRIUMPH INTERNATIONAL
Te staniki to są dla kobiet z małym biustem, z wkładkami to nigdy nie nosiłam. Ani usztywnianych.[/QUOTE]

Zgadzam sie, ze sa dla kobiet z malym biustem, tym bardziej ze ramiaczka wydaja sie bardzo delikatne. Przymiezalam podobne fasony i niestety te duzego biustu nie trzymaja i zle dopasowuja sie pod biustem.
 
reklama
Zgadzam sie, ze sa dla kobiet z malym biustem, tym bardziej ze ramiaczka wydaja sie bardzo delikatne. Przymiezalam podobne fasony i niestety te duzego biustu nie trzymaja i zle dopasowuja sie pod biustem.[/QUOTE]
Dokładnie, biust dołem wychodzi przez to, że są usztywniane, ja też patrzę na stabilne, szerokie ramiączka i to, czy biust ładnie wygląda w danej miseczce, bo są formowane na naturalny kształt- przeważnie te droższe, z kolei te tanie, które mają miseczki w szpic, wygląda w nich biust tragicznie, tzw. namioty.
 
Do góry