reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby, ćwiczenia, diety - wszystko dla nas

reklama
U mnie też bez okresu - karmie tylko cycem i nocki bez karmienia, bo przesypiamy - chociaż pediatra mówi, że skoro ostatnie karmienie mam między 23-1 w nocy to już jest nocne karmienie;-) ale nie czuje nawet żeby miał @ przyjść, więc mam nadzieję, że jeszcze trochę spokoju będę mieć:tak:
 
niby fajowo, że okresu brak, ale z drugiej strony nia ma tej kontroli, że czasem rodzeństwo się nie szykuje:baffled:
bo chyba bym się pochlastała :szok:
 
nadineczka - no ja tez bym sobie w łeb palnęła - ostatnio dumałam nad tym skąd miałabym wiedzieć, że jestem w ciąży skoro ostatni @ miałam w marcu zesłego roku haha
 
Ja już jestem po 2 @ no i mam jakąś tam pewność, że Karolina za szybko nie będzie miała rodzeństwa, bo też bym się pochlastała:)
Dziś miałam mały "wypadek". Przy wkładaniu brudów do pralki coś strzyknęło mi w kręgosłupie. Nie umiem się ruszać, a Mała płacze i chce się nosić- a ja sama w domu. Dzwonie do mojego M i przedstawiam mu problem, a on mi na to to się połóż i odpoczywaj. Ciekawie jak skoro nie umiem się rozprostować. :(
 
dziewczyny, które karmią cycusiem a mają @ a dokarmiałyście małe flachą? To też ma wpływ, tak mi tłumaczyła pani gin.;-)
 
Ja karmię tylko i wyłącznie piersią, ani razu Młoda nie dostała mleka modyfikowanego, a @ już się u mnie pojawiła. Zresztą z Olisiem tak samo miałam, tyle, że jego nie karmiłam piersią, ale regularnie co dwie godziny odciągałam pokarm laktatorem.
 
Ja jeszcze nie dostałam @, karmię piersią, często odciągam pokarm, 2-3 razy w tygodniu zdarza się dokarmianie modyfikowanym, bo jak np. jestem b.zmęczona to mleczka w cycusiach brak, tak bylo wczoraj...
 
reklama
Pytam z ciekawości, bo to jest pewnie tak jak ze wszystkim, każda z nas jest inna i inaczej organizm reaguje. Przy starszym okres dostałam po trzech tygodniach, bo nie karmiłam jedną noc i pół dnia - powód gorączka 40 stopni. Ale potem nie miałam chyba ze 4 miesiące. wszystko od hormonów naszych zależy:tak: niedługo minie rok jak miałam @ i nie narzekam, obu jeszcze z pół;-)
 
Do góry