reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby

ewka007

Majowa i Grudniowa Mama
Dołączył(a)
3 Grudzień 2005
Postów
4 107
Miasto
Bytom
Nie wiem czy sie zgodzicie ale chce stworzyć nowy wątek o nas... to pozwoli jeszcze bardziej poznać Nas, nasze gusta i zainteresowanie, a moze równiez bedziemy mogły sie wymieniać informacjami itp na temat naszych zainteresowań...ale do rzeczy. Chce to rozdzielic tak:
- ulubiona muzyka/wykonawca.....
- ulubiony film/kategoria.....
- ulubiony autor ksiażki/rodzaj....
- ulubioony sport...

jak macie jakies jeszcze pomysły to napsizcie. I jak?? Przechodzi???
 
reklama
OK.Wg tego co najczęściej. ;)
Ulubiona książka-Pierwszy rok życia dziecka
ulbiona muzyka-klasyka bobasa
ulubiony sport-hmm kilka,cały czas uprawiam sport,wszystkiego nie dam rady napisać-wchodzenie i schodzenie na 4 piętro z rosnącym obciążeniem,czołganie się po podłodze ze szmatą (wieczorm dla relaksu),bieganie na 4 za piłeczką do łazienki,pchanie wózka przez 3 godziny po błocie/deszczu,mrozie
 
Ja zaczne ale tak na powaznie...
-ulubiona muzyka/wykonawca: muza r'n'b raczej, uwielbiam missy elliot, ushera innaych czarnoskórych wykonawców ale całkiem odmiennie moim the best zespołem jest Queen
- ulubiony film/kategoria: komediodramaty, ale raczej sensacje
- ulubiony autor ksiażki/rodzaj: Wiliam Wharton i Jonathan Carroll
- ulubioony sport: tenis ziemny i pływanie, ale uprawiałam łucznictwo

 
hej - bardzo fajny watek - gabi ty to masz poczucie humoru!!!
tylko ze ja to nie wiem czy umiem sie tak zdefiniowac
ok: 1 muzyka... nirvana (bo kocham kurta ;) daab i polski rock - w zasadzie caly przekroj :)
2 ksiazka - harry potter (to nie zart) - czytam wszystko w hurtowych ilosciach... duze wrazenie wywarly na mnie "zycie to nie bajka", "sto lat samotnosci" "malowany ptak" i kilka innych ktorych tytolow sobie nie przypomne
3 filmy - DZIEN SWIRA :) BIG LEBOWSKI namietnie ogladam filmy ktore irek namietnie kupuje - czesto robimy noce filmowe :)
4 sport - hahaha dopoki nie poznalam irka koszykowka tenis stolowy taekwon-do - obecne rozrywki to podpisuje sie pod gabi - no i znajomi i pifko :)

a jestem rozesmianym cholerykiem - nie lubie komplikowac sobie zycia - w zasadzie wszystko jest proste tylko trzeba chciec :) lubie jednak czasem ponarzekac bo potem mam 2 razy wiecej energii. namietnie wydaje pieniadze ktorych nie mam a potem przez tydzien truje mezowi jakie straszne mamy dlugi i znowu w tym miesiacu nam nie starczy :) po czym kupuje joli kolejna zabawke na allegro ;)

5 - nowa rzecz - czego nieznosze - glupoty i obludy!

reszta innym razem bop joluszka juz nie daje

 
Hej
U mnie tak to wyglada:

1. muzyka - różna, ale głównie rock i metal (obecnie u mnie na topie jest Craig David i Metallica ;D)
2. książka - uwielbiam ksiązki o górach -ulubiona "Zwyciężyć znaczy przeżyć" Alka Lwowa
3. filmy - głównie sensacyjne, ale i romatyczne obejrze
4. sport - przed ciążą: aikido, wspinaczka górska i sportowa, taternictwo jaskiniowe, canioning i przede wszystkim rower a obecnie ::) pchanie wózka na czas ;D ;) z przeszkodami
 
Ewko, fajny wątek! No to i ja się dopiszę:

MUZYKA - sporo bardzo różnych klimatów. Ale mam taką ukochaną parę wykonawców: Sting i Bjork, oprócz tego bardzo chętnie Massive Attack i tego typu psychodeliczne sprawy.

FILM - uwielbiam. Jestem pożeraczem filmów i kocham oglądać je w kółko i na okrągło, aż się nauczę na pamięć. Tym sposobem nauczyłam się angielskiego i mam fajny amerykański akcent, hehe. Ulubione filmy i kategorie: Władca Pierścieni, To właśnie miłość, Kosmiczne jaja i cała masa innych. Uwielbiam inteligentne komedie, musicale, science fiction, dobrą sensację oraz takie, które dają do myślenia, np. Mały Budda.

KSIĄŻKI - lubię przyjemną beletrystykę, ale prawdziwych emocji dostarcza mi literatura faktu. Znakomita książka: Kobieta, geografia intymna (o ciele kobiety), lubię ciekawe biografie, poradniki pisane przez buddystów, ostatnio czytam kapitalną książkę: Skąd się biorą słowa (o pochodzeniu wyrazów, taka historia naszego języka). Już sobie ostrzę pazury na buddyjską książkę o umieraniu (nie pamiętam tytułu). Wyobraźcie sobie, oni napisali cały przewodnik po umieraniu!

SPORT - przed ciążą aikido (a-dziaa!), rower i siłownia. Ale nie lubię sportów, gdzie trzeba się spocić, więc kocham pływanie i ping-ponga. I ja również, Ewo, trenowałam łucznictwo :)

ZAINTERESOWANIA - mam kompletnego fioła na punkcie wikungów i mitologii skandynawskiej. Wytatuowałam sobie Młot Thora na ramieniu i marzę o podróży do Norwegii, a na słowo "fjord" dostaję prawie orgazmu, hehe. :)
 
fajniscie avocado!! a uczestniczyłas do jakigos klubu, masz jakies osiagniecia w łucznictwie???
ja tez mam tatuaz ale nad tylkiem, na krzyzu ;D
 
no to teraz ja

Muzyka - uwilbiam Metalikę, mam wszystkie płyty. Kiedyś uwielbiałam Sepulturę szczególnie Arise (ale gdzieś mi zaginęła). Teraz skaczę po różnych gatunkach. Lubię HipHop, R'n'B, Rock i wszystko co ciekawe. Posłucham i Celine Dion i Evanescence i punkowy Farben Lehre ;D. I mam sentyment do Proletaryatu, Armii, Ahimsy.

Film - dobra sensacja, dobra fantastyka typu Władca Pierścieni. Horrory uwilbiam, Dobra komedia też może być. A i lubię czasem popłakać na wyciskaczu łez.

Książki - obecnie szkolne ;D. W szkole podstawowej nie czytałam prawie wcale, potem pojawiły się horrory, które kolekcjonował mój brat i się zaraziłam czytaniem. Teraz lubię fantastykę (Robin Hobb - 4 tomy o skrytobujcy - cudo!!!!!!!), Harry P. super, Wiedźmin (byle nie wersja tv). Poza tym Samotność w sieci Wiśniewskiego, Dużo Whartona i jeszcze inne różności.

Sport - zapytajcie mojego lenia co lubi!!!!!!!!!!! nie pochwalę się żadnym uprawianiem sportu, aż mi wstyd!!! W sezonie czasem jeźdżę na rowerze, uwielbiam pływać, nienawidzę biegać, w wakacje na wczasach zawsze gramy w tenisa - super!!!, no i dart (ostatnio p.kupił do domu), chociaż nie wiem czy można to do sportu zaliczyć. No i nie dziwne, że taka słonica jestem, skoro tak mało się ruszam.

Zainteresowania - ostatnio dzieckowe ;D ;D ;D, przede wszystkim nasze BB. Czy allegro też można doliczyć?

a tatuaż też mam ;D, na karku, to moje oko przeznaczenia, zrobiłam go 2 lata temu. Przymierzam się do drugiego, to będzie smok - bo jestem chińskim smokiem - niziutko na łydce i schodzący na stopę ma być. Już się nie mogę doczekać!!!!! w poniedziałek idę z koleżanką do studia tatuażu - ona sobie robi dziarkę na łopatce
 
Ewko, chodziłam na łucznictwo do klubu na Marymoncie. Ale to było 10 lat temu i niedługo chodziłam... Ale szło mi dobrze. :)
 
reklama
- ulubiona muzyka/wykonawca..... Ciezko mi się zdecydować na jedna konkretnie - m.in. Abba, Al. Bano i Romina Power, SDM - to te tak częściej słuchane.
- ulubiony film/kategoria.....byle nie ciężkie horrory
- ulubiony autor ksiażki/rodzaj....hmm tutaj to dark urban rzadzi ;)
- ulubiony sport...karate i krav maga mi się podobają, jedno długo trenowałam, drugie zaczynam
 
Do góry