reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

malina, skąd ty ten temat odgrzebałaś? ;) ja ma zamiar na maksa wykorzystać czas, kiedy Gaba pójdzie do żłobka a ja jeszcze nie będę pracować. Zamierzam czytać, czytać i czytać :)
 
reklama
malina, skąd ty ten temat odgrzebałaś? ;) ja ma zamiar na maksa wykorzystać czas, kiedy Gaba pójdzie do żłobka a ja jeszcze nie będę pracować. Zamierzam czytać, czytać i czytać :)

Ja też uwielbiam czytać:tak: Jak Ania była noworodkiem i jej jednorazowe posiedzenie na mleczko trwało pół godziny, to czytałam... Tym sposobem w przeciągu chyba 2 m-cy udało mi się przeczytać 3 książki Stiega Larssona (każda pozycja liczyła średnio ok.700 stron):-);-)
 
Spring nie dziwię się, Larssona pochłania się szybko ;-) ja w pierwszym miesiącu karmienia (szczególnie nocnego) przekonałam się do audiobooków! :-)
 
Do góry