reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze hobby

malinaa ja jak narazie dowiedziałam się ze mam ukraińskie korzenie :-D ale doszłam tylko do pradziadków bo dalej to już ciężko także sporo pracy jeszcze przede mną.. pozdrowienia dla wszystkich poszukiwaczy:-)
 
reklama
Tak mi się przypomniało ... jakiś czas temu przeczytałam tak połowę książki Daniela Golemana "Inteligencja Emocjonalna" - żeby nie było, specjalnie nie interesuję się psychologią:-) a wręcz przeciwnie mój umysł to typowo ścisły:-) ale ta książka jest napisana w dostępny sposób i zamierzam przeczytać ją, teraz gdy jestem w ciąży, do końca. Nie jest to książka tylko i wyłącznie o niemowlakach czy tylko o wychowaniu ...ale w ciekawy sposób pokazuje nam duużo zachowań ludzkich. Myslę że warto przeczytac przed porodem bo zwraca nam na przykład na pewne zachowania rodziców i jak może to skutkować na przyszłość. Wiem - nie jestem dobrą "zachęczaczką" :-D ale może któraś z was czytała i też jest zdania że warto:-)

Mi ta książka uświadomiła parę rzeczy...a w wielu sprawach potwierdziła moje życiowe teorie:-D a co do wychowania dziecka dała do myślenia w paru sprawach:-)
 
Chyba musze wiec sobie znalezc, bo ja lubie takie rzeczy czytac :-)
Koncia, a co studiujesz?

(Obejrzalam wlasnie 11 odcinek True blood i zostal tylko 12..i normalnie aaaaaaaaaaaaaaaaaa!)
 
Hars, pedagogikę :) mam specjalność wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe, a teraz robię promocję zdrowia i socjoterapię.
 
Chyba musze wiec sobie znalezc, bo ja lubie takie rzeczy czytac :-)
Koncia, a co studiujesz?

(Obejrzalam wlasnie 11 odcinek True blood i zostal tylko 12..i normalnie aaaaaaaaaaaaaaaaaa!)
Harsha, co Ty gadasz? Ja zaraz się za 11 odcinek biorę i co?!?!!! Jak to?!!!! Tylko 12 odcinków? A co potem? Co ja zrobię?!!!!! Aaaaaaa!!!!
 
futrzakowa, dawaj, ktory stadion? :)

konstrukcje stalową stadionu żużlowego w toruniu:-) czyli nie na Euro:-( ale jestem z niego dumna bo jest super;-D hihi:-)
stadion,zuzlowy,w,toruniu.jpg
a ostatnio prowadziłam projekt konstrukcji stalowej muzeum współczesnego we wrocławiu ... ile ja się tu napociłam... muzeum.jpg
pencil.png
 
reklama
:szok::szok::szok:

A ja to zawsze podziwiam takich inżynierów... ile to człowiek musi wziąć odpowiedzialności na siebie i swoją wiedzę, żeby to się kiedyś nie zawaliło.
 
Do góry