)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Nasze hobby

M@gda

Moderatorka
Rozwiązania
1
Juz wiemy, że duża część z nas to gracze, inny (lub ci sami) lubią robótki ręczne.

To miejsce, żeby pogadać o naszych hobby, podzielić się rezultatami prac, bądź pochwalić nietypowym hobby.

reklama

malinaa

Fanka BB :)
Miasto
Kociewie
Rozwiązania
0
genealogia to mój świr :) dotarłam już całkiem głęboko w przeszłość, na różnych liniach pokrewieństwa, najdalej chyba do połowy XVIII w.

M@gda

Moderatorka
Rozwiązania
1
genealogia to mój świr :) dotarłam już całkiem głęboko w przeszłość, na różnych liniach pokrewieństwa, najdalej chyba do połowy XVIII w.
Super fajna sprawa, warto znać swoje korzenie. Szukasz tylko swojej rodziny czy zajmujesz się tym "na szerszą skalę"?

malinaa

Miasto
Kociewie
Rozwiązania
0
Super fajna sprawa, warto znać swoje korzenie. Szukasz tylko swojej rodziny czy zajmujesz się tym "na szerszą skalę"?
Szukam tylko "swoich" ;) Jak zaczynałam kilkanaście lat temu, to trzeba było jeździć po parafiach, pisać do archiwum państwowego, płacić na kwerendy poszukiwań i za skany odpisów akt, ale ostatnio internety tak się rozrosły, że można samemu dojść całkiem daleko :)

gie_er

Rozwiązania
0
Szukam tylko "swoich" ;) Jak zaczynałam kilkanaście lat temu, to trzeba było jeździć po parafiach, pisać do archiwum państwowego, płacić na kwerendy poszukiwań i za skany odpisów akt, ale ostatnio internety tak się rozrosły, że można samemu dojść całkiem daleko :)
Bardzo ciekawy temat :) Ja z córką w zeszłym roku zostałyśmy oficjalnie wpisana do drzewa genealogicznego rodziny męża, teraz już nie może mówić że nie zna :p

CarlaR

Rozwiązania
0
Ale jak zaczac??? Chciałabym i ja poszperać :)

CarlaR

Rozwiązania
0
Mojemu synkowi babcia zrobiła przed narodzinami śliczny taki biały z niebieskimi brzegami i dostawał od niego wysypki i musieliśmy się go pozbyć ;/

reklama

M@gda

Moderatorka
Rozwiązania
1
Mojemu synkowi babcia zrobiła przed narodzinami śliczny taki biały z niebieskimi brzegami i dostawał od niego wysypki i musieliśmy się go pozbyć ;/
Specjalnie wybierałam włóczkę dla dzieci :)

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

"Ono jest całym moim światem" - konkurs z Cebuszką

Zgłoszenia przyjmujemy do 14/08/2019

Konkurs

Konkurs! Złóż życzenia Befado i wygraj świetne nagrody!

Zgłoszenia przyjmujemy do 01/09/2019

Konkurs

Back to school – konkurs z 5.10.15.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30/08/2019

Nowe pytania

Do góry