reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby

M@gda

Moderatorka
Dołączył(a)
19 Luty 2017
Postów
8 481
Juz wiemy, że duża część z nas to gracze, inny (lub ci sami) lubią robótki ręczne.

To miejsce, żeby pogadać o naszych hobby, podzielić się rezultatami prac, bądź pochwalić nietypowym hobby.
 
reklama
genealogia to mój świr :) dotarłam już całkiem głęboko w przeszłość, na różnych liniach pokrewieństwa, najdalej chyba do połowy XVIII w.
 
genealogia to mój świr :) dotarłam już całkiem głęboko w przeszłość, na różnych liniach pokrewieństwa, najdalej chyba do połowy XVIII w.

Super fajna sprawa, warto znać swoje korzenie. Szukasz tylko swojej rodziny czy zajmujesz się tym "na szerszą skalę"?
 
Super fajna sprawa, warto znać swoje korzenie. Szukasz tylko swojej rodziny czy zajmujesz się tym "na szerszą skalę"?

Szukam tylko "swoich" ;) Jak zaczynałam kilkanaście lat temu, to trzeba było jeździć po parafiach, pisać do archiwum państwowego, płacić na kwerendy poszukiwań i za skany odpisów akt, ale ostatnio internety tak się rozrosły, że można samemu dojść całkiem daleko :)
 
Szukam tylko "swoich" ;) Jak zaczynałam kilkanaście lat temu, to trzeba było jeździć po parafiach, pisać do archiwum państwowego, płacić na kwerendy poszukiwań i za skany odpisów akt, ale ostatnio internety tak się rozrosły, że można samemu dojść całkiem daleko :)
Bardzo ciekawy temat :) Ja z córką w zeszłym roku zostałyśmy oficjalnie wpisana do drzewa genealogicznego rodziny męża, teraz już nie może mówić że nie zna :p
 
Szukam tylko "swoich" ;) Jak zaczynałam kilkanaście lat temu, to trzeba było jeździć po parafiach, pisać do archiwum państwowego, płacić na kwerendy poszukiwań i za skany odpisów akt, ale ostatnio internety tak się rozrosły, że można samemu dojść całkiem daleko :)
Ale jak zaczac??? Chciałabym i ja poszperać :)
 
Moje.robotki. zaczelam jakis czas temu. Jak pisalam, juz 2 razy skonczylam, ale musialam.sproc troche.
1493971311-aaaaaa.jpeg
1493971328-aaaaaa.jpeg


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mojemu synkowi babcia zrobiła przed narodzinami śliczny taki biały z niebieskimi brzegami i dostawał od niego wysypki i musieliśmy się go pozbyć ;/
 
reklama
Do góry