reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze hobby

Mama Gai super :)ha tez maszynowa. Caly weekend siedzialam nad rodzinka krolikow haha
1494939018-aaaaaa.jpeg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Ale super!!!Dla mnie bomba:)Ile takie cuda kosztują?:)
 
reklama
Haha dziekuje dziewczyny:**bardzo to mile na prawde:* ceny:75 zl taki mniejszy 50 cm,ten wiekszy 100 zl ma 80cm a metrowy 130.Na fb mam stronke myLeo (na czesc mojego syna hihi):D

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hobby to temat jaki bardzo często pojawia się w internecie. Nie ma się co dziwić bo pewnie jesteśmy ciekawi tego czym zajmują się inni ludzie. W pierwszej kolejności trzeba zdać sobie sprawę z tego, że każdy będzie miał trochę inną definicję tego pojęcia. Dla jednych to będzie kolekcjonowanie jakichś rzeczy, dla innych bardziej kreatywne zajęcia. Szczerze powiedziawszy to bardzo fascynująca jest nauka malowania, biorąc pod uwagę umiejętności jakie zyskujemy. Możemy przecież namalować sobie obrazy jakie ozdobią nasz dom, a w dalszej perspektywie możemy je nawet zacząć sprzedawać. Oczywiście na początku przygody warto zainteresować w wysokiej jakości pędzle malarskie artystyczne - Link do: Pędzle malarskie i artystyczne - sklep plastyczny Matejko oraz farby. Rezerwowanie czasu kilka razy w tygodniu na trening, da nam rezultaty relatywnie szybko.
 
Ostatnia edycja:
Do góry