reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imionkowe typy

Puchatka

Majowe mamy'08
Dołączył(a)
16 Marzec 2007
Postów
3 808
Miasto
szukamy swojego miejsca
No to czas na nowy wąteczek :-):-) Wczoraj z Mężusiem dyskutowaliśmy na temat imienia dla naszego maleństwa i oboje obstawiamy raczej imiona proste i tradycyjne więc póki co stanęło na tym że jeśli będzie dziewuszka to będzie Katarzyna a jak synuś to Michał :tak::tak: to może sie oczywiście zmienić ale takie typy na początek a jak tam babeczki w Was??
 
reklama
moj typ to Weronika Maria lub Weronika Zofia nad imieniem męskim wogole sie nie zastanawiam ;-) dopiero jak bedzie trzeba...
 
My tez jeszcze sie nie zastanawiamy nad imionami. Z poprzedniej ciazy dla chlopca mielismy wybrane imie Filip wiec pewnie jesli bedzie boy to tak damy mu na imie a jesli dziewuszka- to jeszcze musimy przemyslec :-)
 
Tak sobie Was podczytuje i musze stwierdzic ze ladne imiona wybieracie dla waszych pociech...
maja coreczka nazywa sie HANIFE HALINKA (nie Halina tylko Halinka tak jest zarejstrowana)
przy okazji zapraszam na jej bloga

www.hanife.blog.onet.pl
 
Ja cos czuje podswiadomie, ze tym razem bedzie dziewczynka i szukam imion wlasnie zenskich... Hm, jesli bedzie chlopczyk to tez pewnie cos sie wymysli, ale bedzie trudniej. Bo juz dla Leonarda trudno bylo wybrac imie, chcialam, zeby bylo podobne, a nawet TAKIE SAMO zarowno po polsku, jak i po wlosku i takich imion wlasnie szukalam, sposrod nich wybieralam. Dla chlopcow jest mniejszy wybor. 24 pazdziernika bede znala plec, to wtedy zastanowie sie na serio nad imieniem, a moze nawet zrobie mala ankiete z imionami i poprosze Was o pomoc, ktore podoba sie najbardzije... ;-)
 
u nas przy pierwszej ciązy było powiedziane JAs i urodził sie JAś :) dodalismy Samuel i został Jan Samuel ;)

Teraz stawiam na Jagode ( JAga) bardzo mi sie podoba Maja ale pełno juz jest tych Maj ;) wiec sobie odpuszcze chyba ;)

ale pewnie typy sie jeszcze zmienią ...aha o imieniu meskim nawet nie chce myslec narazie ..jak bedzie trzeba to bede :p
 
co do moich imionkowych typów to po główce dla dziewczynki pałęta mi się jeszcze Helenka :tak:jakoś tak zawsze mi się podobało tylko że tak miała na imię siostra mojej mamy która dwa lata temu popełniła samobójstwo i boję się żeby wszystkim nie kojarzyło sie to imię tylko z tym smutnym wydarzeniem :-:)-( może bedzie synuś i dylematy zostaną mi oszczędzone:tak:
 
Hmmm my jeszcze nie myslelismy nad drugim imieniem,jak zwykle nie latwe to bedzie zadanie ale jeszcze mamy troszke czasu i napewno tez nam typy beda sie zmieniac :)
 
Moj Synek Ma Naimie Aryan Druv :-)imionka Wybieralismy Z Mezem W Internecie ;-)moj Maz Jest Hindusem Wiec Imionka Tez Hinduskie ;-)ale Co Do Ich Wyboru To Poczekamy Jak Juz Bedzie Wiadomo Kto Tam Mieszka:-)
 
reklama
Do góry