reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze imionkowe typy

Aurelia przepraszam za mojego wczorajszego posta,bo troche glupio go sformulowalam :zawstydzona/y:Mi sie podoba Twoje imie :-)
 
reklama
Oczywiście teściowa dzwoniła: "zastanówcie się jeszcze nad Anną, bo to nieszczęśliwe imię". :laugh2: Ale i tak już postanowione.

a co w nim nieszczęśliwego:baffled:?
Wczoraj przejrzałam watek od początku ( na fali sentymentu za ciążą)- widzę, ze zmieniały sie typy imionkowe.
Ja od kilku lat wiedziałam , ze moje przyszłe dzieci będą miały na imię Nadia i Dominik.
Podoba mi sie Gaspar- odmiana Kacpra. Ale mam typowo polskie nazwisko, wiec brzmiało by to pretensjonalnie.Kacper nie może być- tak nazwaliśmy naszego psa 8 lat temu- jeszcze nie wiedziałam, ze zacznę to imię traktować jako ładne dla dziecka a nie tylko ładne dla duszka.
 
No właśnie, dlaczego Anna to nieszczęśliwe imie? Ja jestem Anna Maria i jestem szczęśliwa:tak:
Nad drugim imieniem dla Dominiki też długo myślałam, bo właśnie komponuje się dobrze z Anną, ale jak usłyszałam u teściowej: To na drugie dacie jej Anna!!!:baffled: Bo jej się podoba. I co z tego, mogła dać tak córce na pierwsze a nie na drugie.
Mi za to po jakiejś książce z dziciństwa utkwiły dwa imiona: Rita i Eleonora. M nie podobała się Rita, dlatego jest Dominika Eleonora:tak:
 
No właśnie też nie wiem, co jest nieszczęścliwego w imieniu Anna :-) Znam wiele Anek i wszystkie raczej są zadowolone z życia. Ale teściowa, jak to teściowa, zawsze musi coś kombinować :dry:
 
No właśnie, dlaczego Anna to nieszczęśliwe imie? Ja jestem Anna Maria i jestem szczęśliwa:tak:
Nad drugim imieniem dla Dominiki też długo myślałam, bo właśnie komponuje się dobrze z Anną, ale jak usłyszałam u teściowej: To na drugie dacie jej Anna!!!:baffled: Bo jej się podoba. I co z tego, mogła dać tak córce na pierwsze a nie na drugie.
Mi za to po jakiejś książce z dziciństwa utkwiły dwa imiona: Rita i Eleonora. M nie podobała się Rita, dlatego jest Dominika Eleonora:tak:

Moja mała Ritka dostała tak na imie własnie przez tatusia. Zaraz po urodzeniu się naszej pierworodnej Zuzy, stwierdził ze jak bedziemy mieć jeszcze córeczkę to bedzie Rita no i jest. A z chłopakiem od zawsze miał byc być Filip i jest.
 
Drugie imię już dopisane :-) Ależ formalności w tym usc. Żeby dokonać jakiejkolwiek zmiany, muszą być oboje rodzice i muszą podpisać papierek w obecności kierownika urzędu. Masakra jakaś, spędziłam tam przez te wszystkie formalności prawie 2 godziny :angry:
 
Do góry