reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy - te duże i te małe.

Dieta super:-D:-D Tez takowa stosuje od paru dni:-)
A na BB w blogach kroluje dieta Duckana. Dziewczyny sie rozpisaly:happy:
Słyszałam dużo negatywnych opinii o tej diecie, nie będę się narażać.


a ja kolejny kg w dół i kolejny uśmiech na twarzy :D
zwłaszcza że nic specjalnego nie robię, dlatego mam nadzieję, że jak skończę karmić, będę mniej jadła i zacznę ćwiczyć - to szybko dojdę do upragnionej wagi, zwłaszcza że to tylko 5-7 kg chcę ;)

Oo, to fajnie:-)
Ja mam 10 do zbicia - conajmniej:baffled::-D

mi potrzeba ze 20kg:szok: a narazie stanęłam w miejscu po zrzuceniu 4kg :wściekła/y: Za dużo imprez:no:
 
reklama
No masz racje z tym narazaniem sie. Ja tez do tego podchodze z dystansem.
Lepiej sie pilnowac, to fakt. Ty masz imprezy a ja nowe przepisy i ciagle cos pieke albo gotuje a to niezbyt mi sprzyja "fizycznie":-D
Ostatni kumpela mowila cos na temat diety nielaczenia czy cos w tym stylu:confused:
 
mi potrzeba ze 20kg:szok: a narazie stanęłam w miejscu po zrzuceniu 4kg :wściekła/y: Za dużo imprez:no:

powolutku do przodu!

tylko chciałabym nas widzieć po uzyskaniu tych "wymarzonych" wag.. założę się że nadal będziemy jęczeć że za dużo :p

u mnie też stoi, wszystko przez obiady które mój mąż ostatnio gotował :/ ale cieplej było i spacerki dłuższe więc jakoś nie podskoczyło w górę...

jedynie jestem w szoku że mam taką samą talię (72cm) jak moja super szczupła kumpela! która waży jakieś 60kg przy wzroście 178cm (też rodziła rok temu!)! tylko co z tego skoro ja mam o wiele mniej cm wzrostu, za to więcej w biuście i biodrach i w ogóle tej talii przez to nie widać :/ ale w porównaniu z tym co było 3mies temu to po jednym cm wszędzie potraciłam, więc też myślę że powoli do przodu :D
 
Tygrynko Ty mi tu kochana nie narzekaj...bo jakies cwiczenia wymyslilas - i pare kobitek jeszcze i nic nie opisujecie co i jak a wytek odlogiem ten stoi a poza tym ja mam ok 10kg do zrzucenia wiec szybko mi tu opowiadac...:p:D Ale raz, raz i nie opowiadaj, ze bedziesz dopiero w piatek, bo nie wytrzymam tak wiec moze chocby w skrocie, co?:p
 
U mnie powolutku spada i niedługo będzie 5 kg zrzucone.
Ja też słyszałam o tym żeby nie łączyć niektórych składników ale ja mam swoją sprawdzoną dietę MŻ i tylko jej ufam, bo wiem że tu sobie krzywdy nie zrobię. Bo jem wszystko tylko tyle że się nie przejadam, no i na początku musiałam się trochę przygłodzić żeby żołądek ścisnąć, ale teraz to jem 1-2 razy ale głodna nie chodzę, tyle mi poprostu wystarcza:-)
 
Wazylam sie dzisiaj - tylko 2kg ubylo:-(Chyba przejde na diete nielaczenia...A M mnie tez namawia, bo on ma problemy z ukladem pokarmowym i kiedys mu lekarz zalecil, wiec chyba bedziemy razem dzialac...
 
ojoj a ja nawet nie zauważyłam że mnie tu Monikasia pogania :D

widziałaś na głównym te ćwiczenia czy wkleić i tutaj?

jutro wkleję super przepis na pyszna lekka dietetyczna babke :D
 
A u mnie dziś 6kg do tyłu:-) Powolutku ale znikają te wstrętne kg. Ja niestety wolę pogłodować niż ćwiczyć:-( Czekam aż się cieplo zrobi to trochę na spacerkach ruchu będzie
 
reklama
Do góry