reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy - te duże i te małe.

A ja przy zwroście 165 waże 48kg, ale mnie wykonczyły choróbska, w ciązy dieta cukrzycowa, tydzien po porodzie kamica i do tej pory ciagle dieta.
Juz nie pamietam kiedy ostatnio sie najadlam ile chcialam i czego chcialam....
 
reklama
agapa bardzo ciekawe pomysł może choc troszke nas to zmobilizuje .Proponuje zaczac juz od teraz te chwalenie sie :) A wiec ja wczoraj zjadłam góre słodyczy :kilka ciastek, batonika , kawałek czekolady ale odmowilam sobie poł batonika :) ;-) Do tego obiad z 3 dań , sniadanie i kolacje ...

anne jak tylko bede miała mozliwośc to kupie te herbatki , ostatnio nawet ogladałam je w sklepie i miałam juz kupować ale stwierdzilam ze to pic na wode . Mam uraz do takich rzeczy bo ostatnio piłam aqua slim i nic a nic to nie pomagało :-/

Dobijaja mnie te moje kilogramy , najgorzej jest jak patrze na moja chuda siostre , ubrana w fajne ciuszki .Ostatnio pozyczylam od niej taki pasek , a tu bleee po założeniu go wszystkie wałki stały sie jeszcze bardziej widoczne ;-/ wogóle nic nie moge ubrac wszystko wygląda na mnie okropnie ... Ale najgorzej jest jak ide na spacer z synem a tu idzie taka mamusia z mlodszym dzieckiem od mojego i w rozmiarze 36 yhy .

Sorki za blędy i za chaotyczną wypowiedź . Pozdrawiam
 
agapa bardzo ciekawe pomysł może choc troszke nas to zmobilizuje .Proponuje zaczac juz od teraz te chwalenie sie :) A wiec ja wczoraj zjadłam góre słodyczy :kilka ciastek, batonika , kawałek czekolady ale odmowilam sobie poł batonika :) ;-) Do tego obiad z 3 dań , sniadanie i kolacje ...
Ok. Zaczynamy. Ja wczoraj śniadanie ogromne, obiadek to 3 parówki a na kolację mieliśmy gościa i zrobiliśmy grila. Ja zjadłam 2 kawałki kiełbaski i 1 kawałek chudego ale jednak boczku i zagryzłam to 2 czy 3 kawałkami ciasta. W ciągu dnia też oczywiście podjadałam ciasto:angry::frown: Dziś jestem już po śniadaniu 2 parówki, ale trafiła się siostrzenica i się z nią podzieliłam i wyszło że zjadłam 1,5 :tak:A teraz wystawiłam sobie ciasto i na nie patrzę:-( i pewnie się skuszę. Kurcze ale to łakomstwo jest okropne:szok:
 
To ja sie przyłącze....
Wczoraj na śniadanie 2 kanapki z pasztecikiem, w miedzy czasie przed obiadem 2 ciasteczka, na obiad zupka .... no i potem już nic...
Dziś na śniadanie 2 kanapki z pomidorkiem....i ciesteczko :hmm::hmm::unsure:
 
No i się skusiłam siedzę i wsuwam ciasto, no pięknie nie no jestem do kitu.Zjem do końca nie będzie mnie kusiło:angry:Nie no to jest bez sensu. Świnia jestem:no:
 
AGAPA A jakie masz to ciasto???
Smaka mi zrobiłaś :tak:
Nie pisz że jesteś swinia Kochana..... Miałaś ochote to zjadłaś i tyle nie ma co sie załamywac.... :))

Wklejam moje brzucho 4 miesiące po porodzie :sorry2::sorry2::sorry2:
 

Załączniki

  • brzuch.JPG
    brzuch.JPG
    20,5 KB · Wyświetleń: 72
Ostatnia edycja:
AGAPA A jakie masz to ciasto???
Smaka mi zrobiłaś :tak:
Nie pisz że jesteś swinia Kochana..... Miałaś ochote to zjadłaś i tyle nie ma co sie załamywac.... :))

Wklejam moje brzucho 4 miesiące po porodzie :sorry2::sorry2::sorry2:
Miałam sernik wiedeński i sernik gotowany - pycha. Zjadłam i następnego dnia miałam spokój. Ochotę? to ja mam zawsze na ciasto i w tym jest problem.
co do zdjęcia to gdzie ten twój brzuch??? Ja nic nie widzę. Jak bym ci swój pokazała..., ale nie pokarzę bo się nie zmieści taki jest duży:szok:

Jak zjadłam ciasto to już mniej jem. A gdzie są te co miały ze mną rywalizować? Dziewczyny spowiadać się tu z jedzenia.:-D
 
Cześć. Zdaję relację ze swojego śniadania. Zjadłam dwie fajne kanapeczki. Takie trochę wypasione, bo wędlinka, sałata, rzodkiewka, pomidorek, kapka majonezu i kawałeczek sera żółtego. W sobotę mam wesele więc w tym tygodniu muszę przystopować. Kazałam mężowi zabrać wszystko ciasto do pracy, zostawił mi tylko jeden kawałeczek ale jak się wkurze to albo go zjem:szok: albo wyrzucę:tak:
 
reklama
Hej dziewczyny !
Kurcze cos nam nie idzie to meldowanie sie codzienne i widze ze chyba słabo nam zalezy na schudnieciu ;-)
patrycja9009 ladny brzuszek , juz prawie idealny ;-)

Musze sie pochwalić ,że mi troche apetyt zmalal i mam nadzieje ze zmaleje jeszcze bardziej . Waze juz 61 kg zostało mi jeszcze 2 kg . W tedy zobacze jak sie bede czuła z tym 59 i byc moze jeszcze bede prubowala cos zrzucic tak na 55 :-) . Moj ostatni grzech to 3 kawałki tiramisu i orzeszki ziemne . Zaczełam wiecej spacerowac takim dosc szybkim krokiem i pije dozo wody . Od dzis zaczynam tez trening na rowerku stacjonarnym mam nadzieje ze bede regularna i bede cwiczyc codziennie , musze tez cos pomyslec o brzuszkach . Znacie moze jakies soposoby na poprawienie jedrnosci piersi ?? I co zrobic zeby ujedrnic skore brzucha ?? Odezwijcie sie jak tam wam idzie :-)
 
Do góry