reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy - te duże i te małe.

reklama
Shingle poratuj i mnie, co?? bardzo ładnie proszę - tygrynka@wp.pl :)

a ja za bardzo nie przepadam za słodyczami, rzadko coś zjem, chociaż bywają dni, że potrafię podjadać np ptasie mleczko... ale co z tego jak i tak mam za dużo kg :/
 
KINIA ja tez sie kiedys przymierzałam do Dukana ale ja poczytalam to mi sie odechciało :-( jak ty znajdujesz czas na przyzadzanie tych potraw ???Napisz mi taki swoj przykładowy dzienny jadłospis ;-) bo jestem ciekawa jak to w praktyce wyglada :-)
 
reklama
Dziewczyny wysłałam Wam dietkę :-)

Marga - ja "dukałam" 3 miesiące. Przestałam jak mojej koleżance nerki odmówiły posłuszeństwa a lekarz stwierdził że to skutek diety Dukana (była zdrowa przed dietą) a druga koleżanka po 3 fazie zaczęła tyć ciągle się ograniczając...

W Dukanie mi odpowiadało to że nie miałam ograniczeń ilościowych zjadanego jedzenia - grillowałam sobie marynowane piersi kurczaka , piekłam muffinki z otrębów i sernik dukanowski. Jadłam sporo wędzonej rybki i jak miałam proteiny z warzywami to jadłam bezmała same warzywka :-D Na początku stosowałam 5 dni czystych protein i kolejne 5 mieszane, a później przeszłam na 3 na 3. Tak mi było lepiej.

Z tym gotowaniem to żadna filozofia :tak: Polecam stronę http://dukan.blox.pl/html dużo fajnych przepisów :-D

 
Ostatnia edycja:
Do góry