reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy - te duże i te małe.

marga82- ja nic specjalnego takiego nie robie, poprostu na proteinach jem zazwyczaj na sniadanie chlebek z tych otab+jakas chuda wedlina, jajecznica,tunczyka,jogurty, a na obiad jakiegos kuraka z grila, curry z kurczaka, pulpety z mieska wolowego baardzo chudego,makrele, rybe na parze albo z grila. Jak jestem na warzywach to tylko dodaje warzywka np. hinszczyzne , leczo, galarete drobiowa mozna naprawde fajne rzeczy wyczarowac. Jakos nie tesknie za makaronami , ziemniakami ale ja juz niedlugo wejde na III faze tak wiec zobacze jak bedzie. A i stosuje 3/3 i dobrze sie czuje pije wode, herbatke,kawe
shingle- dziekuje za emaila
 
reklama
Ja czytałam tą dietę Dukana ale jakoś mnie nie bardzo przekonuje tym bardziej że dużo słyszałam że wyniki badań b. często spadają po tej diecie więc nie będę ryzykować zdrowiem.
Wczoraj się napakowałam obiadkiem i potem serniczek u mamy. Taka ciężka się czułam że nie wiem. Dziś koniec kropka coś muszę z tym zrobić żeby potem nie płakać
 
To chyba jest ten czas dojadania po dzieciach, całe życie chciałam przytyc bo zawsze byłam chudzielcem, i ostatnio się zaskoczyłam bo przekroczyłam swoją wage, po urodzeniu i przejściach ważyłam 48, a teraz 54, tylko najgorsze że wchodzi nie tam gdzie by się chciało. ;-)
 
Ja w ostatnim okresie spadłam ok 5 kg z wagi.... przez ten okres co tak ćwiczyłam..... teraz w sumie stoje z waga ale jeszcze to nie to co chcialam.... jeszcze ok 4-5 kg musze zrzucić ale jak dla mnie to nic strasznego... z jedzeniem nie mam problemów dużo słodkiego nie jem.... zreszta ja ostatnio w ogóle mało jem..... a wiem ze jak sie znów wezme za ćwiczenia to to pójdzie szybko... tylko jakoś mnie wena musi najść.... ja jak trace na wadze to moje piersi w sumie zostaja takie jakie są... a chciałabym by troche ich "ubyło" hehe
 
reklama
Do góry