reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze kilogramy w ciąży.

reklama
Startuję z wagą 59 kg przy wzroście 172 cm.
W poprzedniej ciąży chyba koło 20 kg przytyłam, ale rodziłam w samym środku lata i większość to była woda - byłam strasznie opuchnięta. Teraz rodzić będę zimą, więc liczę że mnie to ominie.
 
to i ja się wpisze mnie z tego co przeczytałam wcześniej weźmiecie za szkieletorka, ale aż tak źle nie jest ;-) Ważę teraz 48kg (zazwyczaj ok.49kg wiec pewnie od poczatku ciązy zgubiłam 1kg) i mam 164cm. Nigdy nie ważyłam więcej niż 50kg więc nie wyobrażam sobie siebie nawet z 10kg więcej hihi... ale kobitki z rodziny mojego ojca bo na nią się podałam są nawet po 2 dzieci chudsze niż ja ;-)
 
jak widać wszystko kwestia genów. Ja zaczynałam z 63kg, teraz koło 65 już jest. Też będę uważać na dietę, oczywiście w granicach rozsądku, bo w poprzedniej ciąży przytyłam 24kg, ale startowałam z lekkiej niedowagi (53kg przy 166cm). Chciałabym nie przekroczyć 80kg ale może być z tym różnie, bo w rodzinie rodzą się same duże dzieciaczki, a wtedy i masa "dwupaku" większa;)
 
no to i ja si dopisze:):)
moja waga startowa to chyba 66-67kg przy wzroscie 172cm
ja nie posiadam wagi w domu,czasem waże sie u tesciów raz na 2m-ce, moze rzadziej ale mi waga do szczescia nie potrzebna bo i tak nie zwracam na to uwagi:):)
Jestem sportowcem wiec u mnie waga miesni z figurą się nie równa...:):)
Nawet dwa lata temu jak miałam łyzeczkowanie pod znieczuleniem przy poronieniu zatrzymanym to anestezjolog się pytał ile ważę i jak mu powiedziałam ze 65kg to nie uwierzył,powiedziała ze niemozliwe skoro taka szczupła jestem...i chyba dał mi mniejsze znieczulenie ale na szczescie się nie obudziłam w trakcie zabiegu:):):)
 
Ja startowałam z 63 przy 171 cm. Teraz już 1 na +. Też od lutego byłam najpierw na Dukanie, później go sobie zmodyfikowałam (tzn jadłam codziennie warzywka, bo inaczej nie dało rady) no i schudłam 14 kg. Niestety na wakacjach dałam na luz, a później wyszło, że jestem w ciąży. Więc czekam co to będzie... Poprzednio też ponad 25 kg przytyłam i za nic w świecie nie chciałabym tego powtórzyć, bo z pozostałościami walczyłam do tego roku właśnie :wściekła/y:
 
, Widze, ze dukan gora :-) 22 kg na minusie...:szok: Gratuluje Krisowa!

Szkoda, ze nasze wysilki teraz pojda "troche" na marne.

Krisowa, czy to oznacza, ze od jutra chcesz wprowadzic "diete ciazowa"? Ja bym sie chetnie dolaczyla, razem byloby nam razniej... nie wiem jak sie zabrac teraz za odzywianie.
Przez ostatni tydzien troche sobie pofolgowalam, bo ssalo mnie strasznie na inne rzeczy, ktorych nie jadlam od ponad 3 miesiecy. No i teraz mam chyba kilka kg na plusie. Na wage nie wchodze bo az sie boje... ale widze po ciuchach :-(
Trina79, duzo schudlas od lutego! 14 kg to naprawde ogromny sukces. Gratuluje! Ja od lutego schudlam 7 kg.
 
reklama
Przed ciążą 59kg przy wzroście 165 cm.....teraz 55kg, więc poleciałam 4 w dół ale pewnie wrócą szybciej niż myśle
 
Do góry