reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE LUTOWE SKARBY - wątek gratulacyjny:)

ewusia34

Fanka BB :)
Dołączył(a)
11 Grudzień 2006
Postów
5 695
Miasto
Białystok
Mamy pierwsze lutowe maluszki,nasze bliźniacza mama urodzila, Figa777.:-):-):-)
Mamy dwóch chłopaczków:)

Kuba 49cm 2965g, Mateusz 48cm 2240g
cc - 4.01.2011 r.

Gratulacje!!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
już gratulowałam na wątku głównym
ale jeszcze raz to zrobię na odpowiednim

figa777, wielkie gratulacje :))))))))) wracajcie razem do domciu cieszyć się macierzyństwem :))))
 
Figusia Tak strasznie się cieszę i gorąco gorąco gratuluję Ci tych malutkich szkrabów na świecie!!!!! Czekamy teraz na zdjęcia naszych lutowych pierwszych bliźniaków:tak: A ja wczoraj napisałam do ciebie wiadomość na gg że się martwię bo nic nie piszesz a tu taka niespodzianka:happy: Gratuluję ci jeszcze raz i nabieraj szybciutko sił i wracajcie szybciutko do domciu:tak:
 
GRATULACJE!!! ale super wiadomość nasze bliżniaki są już na świecie, a tak myślałam wczoraj o naszej mamie bliżniaków bo dawno nie pisała, jeszcze raz gratulacje dla całej rodzinki:)
:-D:-D:-D
 
Ojejku, jak dobra wiadomość!!!! Figa gratulacje dla Ciebie, a dla chłopaków ogromne buziaki. Widzę, ze Kubuś to nawet spory chłopczyk, a Mateuszek na pewno szybko go dogoni :-)
 
Gratulacje Figa !!!

Zdrówka dla maluchów i samych radości :-)

gratulacje.jpg
 
reklama
Do góry