reklama

NASZE LUTOWE SKARBY - wątek gratulacyjny:)

Temat na forum 'Archiwum mam lutowych'11' rozpoczęty przez ewusia34, 6 Styczeń 2011.

1. ewusia34

ewusia34 Fanka BB :)

Mamy pierwsze lutowe maluszki,nasze bliźniacza mama urodzila, Figa777.:-):-):-)
    Mamy dwóch chłopaczków:)

Kuba 49cm 2965g, Mateusz 48cm 2240g
    cc - 4.01.2011 r.

Gratulacje!!!!!

Ostatnia edycja: 6 Styczeń 2011
  2. margoz

margoz Fanka BB :)

już gratulowałam na wątku głównym
    ale jeszcze raz to zrobię na odpowiednim

figa777, wielkie gratulacje :))))))))) wracajcie razem do domciu cieszyć się macierzyństwem :))))

3. reklama
  4. Rutkosia

Rutkosia Fanka BB :)

Figusia Tak strasznie się cieszę i gorąco gorąco gratuluję Ci tych malutkich szkrabów na świecie!!!!! Czekamy teraz na zdjęcia naszych lutowych pierwszych bliźniaków:tak: A ja wczoraj napisałam do ciebie wiadomość na gg że się martwię bo nic nie piszesz a tu taka niespodzianka:happy: Gratuluję ci jeszcze raz i nabieraj szybciutko sił i wracajcie szybciutko do domciu:tak:

5. tab

tab Isiowa mama

Gratulacje!!! :)

6. ligotka

ligotka Fanka BB :)

Gratulujemy mamie i chlopaka!!! I zyczymy szybkiego powrotu do domku. Oczywiscie czekamy na zdjecia :D

7. clauditka

clauditka Fanka BB :)

GRATULACJE!!! ale super wiadomość nasze bliżniaki są już na świecie, a tak myślałam wczoraj o naszej mamie bliżniaków bo dawno nie pisała, jeszcze raz gratulacje dla całej rodzinki:)
    :-D:-D:-D

8. vive

vive Fanka BB :)

Ojejku, jak dobra wiadomość!!!! Figa gratulacje dla Ciebie, a dla chłopaków ogromne buziaki. Widzę, ze Kubuś to nawet spory chłopczyk, a Mateuszek na pewno szybko go dogoni :-)

9. rachell

rachell Fanka BB :)

Gratulacje!!!!!!!!!

ps. to się zaczęło ;-)

10. reklama
  11. vikiigus

vikiigus mama VIKTORII i KUBY:)

Gratulacje Figa !!!

Zdrówka dla maluchów i samych radości :-)

gratulacje.jpg

12. mysia88

mysia88 Fanka BB :)

Ojej! Ale informacja z rana!
    GRATULUJE SERDECZNIE MALYCH SZKRABOW :-)

Poleć forum