reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze majowe dzieciątka ( poród, szpital, pobyt w domku)

tamarunia to moze spróbuj tych nakładek Aventu wyciagających sutki iwtedy malutkiej łatwiej ise będzie przyssać.
DObrze że wszystkio poszło po waszej myśli z cc - bo wiesz, to jednak operacja. Fajnie że się dobrze czujesz a z karmieniem się nie przejmuj - wazne że masz mleko i że chcesz. determinacja jest najważniejsza!!!!!
 
reklama
Dzieki Tamarunia, w sumie to jestesmy w innej sytuacji bo ja bede miala narkoze a Ty bylas przytomna i moglas od razu mala przystawic. Ale wierze ze wszystko bedzie dobrze.
A z tymi sutkami sie nie przejmuj, moze zeczywiscie te nakladki o ktorych mowi gluszek podzialaja? Najwazniejsze ze wszystko jest ok, ze obie czujecie sie dobrze, Buziaki. ;D
 
: basiek3 to tak jak ja ja tez mam narkoze i mam nadzieje ze pokarm dostane w miare szybko a dzidzie mam doztawic w pól godz. po powrocie na sale.

Tamarunia ciesze csię ze tak bez stresowo moana powiedziec i lekko poszło. mam nadzieje ze u mnie bedzie tak samo.
Mam do Ciebie takie dziwne pytanie> jak to jest z krwawienim? Bardzo obfite i konieczne śą te mega podpaski? Czy tu jak nie jest naruszone ktocze to wystarczą te zwykłe?
 
Heksa na szkole rodzenia mówili nam że krwawienie jest takie samo - bo krew leci z rany po łożysku i nie ma znaczenia którędy dzidzia wychodzi
 
tamarunia świetnie, że wszystko poszło ok. Cieszę się, że szybko wracasz do formy i że masz pokarm. To naprawdę dużo, a resztę przeszkód jakoś pokonacie. Życzę powodzenia i całuski dla Hawsy.
 
Tamarunia fajnie ze masz juz to cc za soba,wracaj do sil i ucaluj Hawse.
Ja tak sobie pomyslalam ze moze bym wolala to cc,zawsze to szybciej,mniejszy bol ale pozyjemy-zobaczymy.
 
helunia róznie mówią. Ja spoktkałam wiele opini. Jedni chwalą cc inni gania. Mówią ze szok dla dziecka bo nie przygotowane i tak nagle a to nie dobrze, bo do porodu to wiez ze juz inaczej, ale szkoda ze musi sie tak przeciskac. Ja sie ciesze ze mam cc. Bardzo boje sie naturalnego,a własciwie nie wyobrazam sobie jak bym go przezyła. Rozchodzą sie moje kości, dzidzi sie zwęzają? nie niechce nawet myślec, Trzymam sie CC i mam nadzieje ze pójdzie tak gładko jak u Tamaruni. tylko ze znieczuleniem ogólnym.
 
Heksa i Basiek jak sie wybudzicie to dacie piers, nie przejmujcie sie , wazne zeby tylko wam ktos pomogl bo bardzo ciezko jest seie podniesc, ja po cc karmilam na pollezaaco.

Helunia, ja z tego co widzialam (lezalam razem z naturalnymi i cesarkami) to jest roznica w powrocie do siebie. Np naturalne wychodzily na nastepny dzien lub w ten sam, chozilu iw ogole mogly wsztac do dziecka(dzici leza razem z mama i nikt nie pomaga) natomiast cesarki nie moga wstac, wstaj po jednym dniu i to ciezko, w nocy wiesz trzeva bylo caly cas kombinowac jak z mala zrobic bo nikt nie podawal a mala plaze , wiec trzymalam jua na lozku razem ze mna i nie spalam praktycznie . ale ogolnie ja naprwde dobrze sie czuje w porownaniu do ostatniej cesarki!!!!!!!!niebo a ziemia.
 
reklama
Do góry