reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze majowe dzieciątka ( poród, szpital, pobyt w domku)

reklama
Jeśli zajdę w ciąże po raz trzeci to na pewno będę znowu rodzić naturalnie i bez żadnych znieczuleń. Jakoś nie czuję takiej potrzeby. Normalnie zapominam już jak to bolało... :-)
 
ja też będę rodzić naturalnie, znieczulenie (dolargan) miałam choć chyba niewiele dało... ale też już zapominam, czasem mam taki "przebłysk" jakiegoś nieprzyjemnego wspomnienia, ale to chwilowe
 
włąsnie moja koleżanka z porodówki też miała ZZO i też ja bolało :( ale móiwła ze sama świadomosć ze masz powoduje ze cię mniej boli
 
moje nastepne dziecko urodzi sie w 4godziny (w koncu drugi porod szybszy :))) przy niebolesnych skurczach i po delikatnym parciem, a do tego glowa w dol :)
to bedzie bulka z maslem of kors
no i zadnych naciec tudziez hemoroidow :)

tylko ciagle sie nie moge zdecydowac czy chce bliznieta dwujajowe czy potem jeszcze trzecia dzdzie dorobic ;)
ale podobno blizniaki to przeyebaane ;) za nic sie nie da ani wyspac ani odpoczac....ale jakiez urocze ;)
 
reklama
agata, poród jak z bajki ;-)
a bliźniaki na pewno są uroze - też mi się marzyły kiedyś - ale jak urodziłam córcię, to całe szczęście że jest jedna :tak:
 
Do góry