reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze majowe dzieciątka ( poród, szpital, pobyt w domku)

reklama
HIHIHIHIH Agata :))))))))
wyobraźcie sobie że u moich kuzynów(braci 5 lat róznicy pomiedzy nimi)jednemu się urodziły blizniaki dziewczynki 4.01.2003 a drugiemu bliźnieta chłopcy 16.05.2006 i matki nie sa spokrewnione a w naszej rodzinie nigdy nie było bliżniat
ma co robić moja ciocia pomagając im :)
 
czyli geny bliźniakowe mieli kuzyni

Mój szef jest bliźniakiem, wyobraźcie sobie co przeżywał jak jego zona zaszła w ciaze, na szczęscie zarówno on jaki i jego brat mają "pojedyncze" dzieci
 
jaka horrorystka, ja lubie fantazjowac ;) :p
kurde moja kumpela bedzie rodzic za miesiac, a ja przezywam :) bo od razu wszystko mi sie przypomina :)))) az sama bym sobie porodzila hehehehhe ;)))

jaki to jest paskudny podstep natury ze kobita zapomina wszystko, to musial naprawde ktos przebiegly wymyslec ;))) nosz kurde przeciez wtedy caly czas myslalam, ze w szkole rodzenia to kity wciskali, ze niby masaze i ciepla woda buhahaha jasne ;) no ale wiadomo, teraz to z checia bym sie dala zaplodnic :)))))))))))))
 
Agata, mas rację - ktoś był bardzo sprytny, chyba specjalnie żeby gatunek ludzki nie zaginął - bo jakby się wszystko pamiętało, to na świecie same jedynaki by żyły ;-)
 
reklama
Do góry