reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE MAJOWE SLONECZKA!! Tu sie mozesz przywitac

Cześć dziewczyny! Ja gościnnie z marcóweczek, gratuluję Wam wszystkim bardzo serdecznie!!! A co do majowych dzieciaczków to mam senstyment, bo też jestem z maja ;) Podobno to dzieci miłości i szczęścia ;D
 
reklama
witam kochane do lekarza idę dopiero za 2tyg. w Polsce. Ale termin mam bankowo na maj!!!!!!!!!!!!!!!! ;D ;D ;D ;D ;D
 
Witajcie. Ja chyba będę majowa- tak wynika z moich obliczeń-pierwsza połowa. Teraz około 4 tydzień. Jeszcze nie potwierdzona przez lekarza, ale 2 testy pozytywne, więc... Nie mam porannych, ani dziennych, za to biegam do wc.. Wizytę mam dopiero na 3 października (polska rzeczywistość), ale jeśli bedzie się coś działo źle, to pójdę prywatnie. Na razie trzymam się dobrej myśli... Pozdrawiam Was. Aga.
 
Hej wszystkim!! byłam wczoraj na USG i mam fasolke w brzuszku, tam gdzie powinna być!!! :laugh: według kalkulatora mam termin na 1 Maj, ale co będzie to będzie. Czuję się na prawdę błogo.... pozdrawiam!!!!
 
Hej dziewczynki!!
Wskoczylam na chwilke do was z grudnióweczek.
Bardzo wam gratuluję fasolek i oby jak najlepiej i zdrowo wam sie rozwijały :laugh:
Szczególnie tobie LILITH bo śledze trochę wątek starających sie i trzymam kciki. Sama długo sie starałam o fasolke, także wiem jakie to uczucie.
Jeszcze raz gratuluję
 
Bylam dzis na usg i malenstwo wygladalo na 5w5d, wiec termin wypadlby na 1 maja, ale na razie lekarz kazal jeszcze nic na 100% nie obliczac (bo wg mnie ma 6w0d ;)). Mam zglosic sie za miesiac i wtedy oceni dokladniej...
Kamien spadl mi z serca, ze wszystko jest ok :)
Trzymajcie sie
(fotki z usg sa w kwietniowkach :))
 
Wiecie co dziewczyny ja czuję się takd obrze, że nie moge uwierzyć, że jestem w ciąży. Sikam tylko często i bolą mnie piersi. Ciekawę jak długo się to dobre samopoczucie utrzyma :p.
 
No prosze ale nas się tu znalazło i na dodatek wszystkie z terminami blisko siebie. Oj to bedzie maj niezapomniany. Ja też jeszcze ciąży nie potwierdziłam u lakarza bo wizyte mam na październik dopiero ale stwierdziłam że w przyszłym tygodniu pójde do innego gin tak tylko żeby poczuć że to naprawde bo ciągle nie wierze tym bardziej że zaszłam w ciąże w pierwszym miesiącu staran. Mąż stwierdził że nie wiele napracowaliśmy się. Nie chciał wierzyć ale moje skrupulatne zapiski wylazały że nie moje jajeczko nie miało szans ucieck przed plemnikami. ;D ;D :laugh:
 
reklama
Nadiaw myśmy mieli dokładnie tak samo ;D, to był pierwszy miesiąc naszych starań i bam jest maleńka fasolka. 2 lata marzyłam o dziecku za nim mój mąż stwierdził, że już jesteśmy wystarczająco materialnie przygotowani na to. Jeszcze mu mówiłam,ż e będziemy na pewno mieli problemy bo mam zespół policystyczny jajników, a tu niespodzianka ;D
 
Do góry