reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE MAJOWE SLONECZKA!! Tu sie mozesz przywitac

reklama
attachment.php

Nasza Corcia Rozpromieniła Nasze Zycie 04-05-2006
 

Załączniki

  • DSC00053.JPG
    DSC00053.JPG
    289,1 KB · Wyświetleń: 191
Witajcie...to może i mnie przyjmiecie do grona majowych dzieciaczków?? Mój Filip urodził sie 9 maja. Dokładnie o 20:08.
Jest juz po operacji serduszka którą miał w drugiej dobie życia. Na tą chwilkę nic złego sie nie dzieje...do obsrwacji!
Fifi jest śmieszniutki i gadatliwy. Uwielbia bawić się autami...czasem nawet koło 2 godzin potrafi się nimi zająć...poza tym jest słodzikiem i opinia o nim w rodzinie to: GRZECZNE DZIECKO hehehe....
Poza tym to niedługo wyprowadzamy się do Anglii. Może kwiecień-maj. Zobaczymy
Pozdrawiamy i buziaki dla wszystkich majowych urwisów!:-)

A to mój Fifi...kiedyś...i teraz :)
 

Załączniki

  • S5000227+.JPG
    S5000227+.JPG
    297,9 KB · Wyświetleń: 138
  • S5000704+.JPG
    S5000704+.JPG
    226,1 KB · Wyświetleń: 122
  • S5003310+.JPG
    S5003310+.JPG
    229,9 KB · Wyświetleń: 125
Cześć Madziu :-) "Znam" Cię z wątku Zosieńki i cieszę się, że tu do nas zajrzałaś. Pozdrawiam :-)
 
reklama
Do góry