reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

NASZE MAJOWE SLONECZKA!! Tu sie mozesz przywitac

Czesc dziewczyny:) Dzis spotkalam Maxin(przypadkiem) i pomyslalam, ze jest znak, aby po raz kolejny zajrzec do Was:)

Widze wiele nowych "twarzy" ale tez rozpoznaje te "stare" z poczatku samego.
Wiele sie zmienilo:) Wizde, ze niekitor z Was maja juz kolejne pociechy:) Gartuluje:) Niektore sa w ciazy, rowniez gratuluje:)

Moze z grubsza napisze co slychac u mnie:)
Nadal mieszkamy w Londynie i nadal jestesmy rodzian 2+1. Nadal mieszkamy w tym samym mieszkaniu nadal staramy sie o kolejne dziecko(z przerwa krotka). Hafsa ma teraz 2lata i 2 miesiace.

Wiekszymi zmainami w naszym zyciu jest to, ze zaczelam studiowac oraz pracowac. Dziki Bogu bo bartdzo mi tego brakowalo. Pracuje juz od roku ale pod koniec lipca konczy sie rok szkolny(pracuje w szkole) i wyjezdzam na dluuugie i zasluzoen wydaje mi sie , wakacje w Polsce:)

To na razie tyle o nas, o mnie:)
Pozdrawiam serdecznie:)
Tamara:)
 
reklama
reklama
Do góry