reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze małe umiejętności i osiągnięcia

Jeszcze sie pochwale nowymi osiagnieciami Filipka.
Mówi kukułka - tak wyraźnie. To chyba dlatego że umie juz kuku, kółka mówic i kiedyś tak sobie plótł trzy po trzy i tak mu sie kukułka powiedziało. Jak porosiłam zeby pwiedział kukułka to powtórzył :-p. Jak chce banana, to mówi "mama, babama, da". Strasznie sie przy tym stra żeby tego babama wyraźnie powiedziec.

Lubi też rysować - głównie kółka. Sam włącza tv. Smarka w chusteczke i wyciera po tym nosek. I nauczył sie prowadzać pieska-cymbałki na spacerek za sznurek, bo wcześniej to go wlókł :-p
 
reklama
mrozik no to tylko pogratulować nowych umiejętności!!

ja ostatnio zauważyłam że mały dużo zapamiętuje co gdzie chowamy tzn jak chce ciastko to podchodzi do odpowiedniej szafki, picia szuka koło czajnika itd a jak czegoś chce to zawsze jest to "mynio" ładnie mówi mama no i rozumie że "daj" to zawsze jak ma coś w rączce to odda:-):-) a no a jeśli chodzi o rysowanie to ostatnio szorowałam panele bo mały złapał ołówek hihi

ale urwis i psotnik to jest taki że hej właśnie dzisia zrzucił choinkę z komody dobrze że nic mu sie nie stało ale większośc bombek wylądowała w koszu:szok::szok:
 
Tak jak Wam pisalam w innym watku Piotrek ostatnio nauczyl sie mowic NIE tak wyraznie i dosadnie oczywiscie glowa tez kiwa hehe jak wracalismy pociagiem przez Gdansk to ja sie pytam Piotrka -A ty jestes Kaszub- a on odpowiada -NIEEEE- ja sie pytam dalej -a kto jestes a on DZIDZI i tak sie usmialam bo to naprawde tak spontacznicznie wyszlo hehe no i zawsze konczy wierszyk do biedronki przyszedl zuk bo konczy sie slowem NIE:-DNo i mowi czesto PAN na panow i na panie np. w sklepie albo w tv jak widzi:-pAcha no i umie rozrozniac literki P, K, A,B,F:-)
 
Mrozik-super,takie słownictwo:tak:Adas raczej niewiele mowi,ale jak wiemy nie nalezy porownywac;-)
Natalia-to wspaniale z tymi literkami,:tak:Prosze jakie male madrale nam rosną:-)
Aniulka-Adas tez wie co gdzie chowamy-az za dobrze:dry:szczegolnie jak przyuwazyl gdzie chowamy biszkopty:cool2:prowadzi mnie za reke do kuchni,otwiera szafke i mowi "mniam":-Dcwaniak mały,a ostatnio poszedl do łaienki,obserwowalam go z ukrycia,a ten madrala,otworzyl szufladke od pralki,zlapal za proszek i probowal tam wsadzic:-Ddobrze ze w worku niewiele bylo:dry:
 
Do góry