reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze małe zachciewajki

reklama
Ja mam często tak, że mam na coś smaka ale niewiem na co i tak chodze i szukam ;D
Albo mam na coś smaka już to kupie albo przygotuje i nagle mi się tego odechciewa tego ;D

Tak ogólnie to różnie to bywa - raz mam na coś tam smaka a raz niby tam mam ale i tak potem tego nie zjem tylko coś innego :) ale ostatnio mam strasznego smaka np. na śledzie (ale zawsze je lubiłam).
 
a ja to wcale nie mam apetytu juz schudlam 2,5 kg.troche mnie to niepokoi bo jutro zaczynam 10 ty tydz.mam nadzieje ze wszystko bedzie ok.pozdrawiam przyszle mamusie :)
 
Ja ostatnio miałam strasznego smaka na popcorn nio i w sobote mój M poleciał kupić mi całe wiaderko ;D i sobie wcinam.
Ostatnio też zjadłam cały słoik grzybków marynowanych ;)
 
a ja chyba nie mam zachwiewajek przynajmniej ich nie dostrzegam....nie amm ochoty np na tort i ogorki kiszone hehe ,,, czuje wiekszy głod ale nie mam czegos takiego o ze chcem to i koniec... to normalne cyz moze zacznie sie to u mnie ? ogolnie to dobrze sie czuje z 2 tyg mialam tylko 1 taki dzien co wymiotowalam cały dzien ale od tamtej pory ani razu mi sie nie zdarzylo i czuje sie dobrze czaami mnie zmuli ale po chwili przejdzie ,, buzka
 
delikatnie chyba zaczely sie od pewnego u mnie zachciewajki , mam bardzo czesto ochote np. na winogrona chociaż teraz juz mniej bo bardziej chodza za mna mandarynki i pomarańcze :) pozdrawiam
 
Młoda mamusiu to masz przynajmniej zachcianki na same zrowe rzeczy ;-) bo ja to mam często smaka na hamburgera i lody.
A wczoraj miałam smaka na ser wędzony i na kolacyjke i dzisiejsze śniadanko się nim objadałam :-D
 
reklama
ja rowniez od 2 dni mam wilczy apetyt-jem to cos slonego,potem slodycze a na koniec owoce.co zauwazylam nie mam wogole ochoty na mieso-bleeee:-p
najgorzej,ze glod mnie dopada w nocy ok 23 a chodze spac tak ok 1.00.
musze sie powoli kontrolowac:no:
 
Do góry