reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze Maleńkie Urodzinki

K

kasiula matula

Gość
Nie wiem czy takie wydarzenie zasługuje na nowy wątek ale myśle ze sie ze mna zgodzicei ze tak;-)



jakie macie plany na urodzinowy dzień?
jakies praty?
wypad gdzieś na miasto?

jakie postanowienia w wychowaniu roczniaków?
 
reklama
od razu sama sobie odpowiem :-) ;-)

planuje mala imprezke jakies balony owoce zabawki torcik oczywiscie tylko nie wiem czy kogos zapraszac chcialabym ale wszysyc mnie neguja mama i maz ze ona i tak nic nie rozumie ble ble ble:zawstydzona/y:

a postanowienie to zapomniec o smoku tylko jak to zdziałac:confused:
 
my robimy podwojne urodziny- najpierw przyjecie dla sasiadow (w bloku jest 10 dzieci z tego roku, co chwila ktores ma urodziny i sie nawzajem zapraszamy) a drugie dla babc, dziadkow, cioc i wujkow.
Postanowien zadnych nie mamy, chyba ze postanowieniem jest to zebysmy sie z Ola zawsze dobrze bawily :-D Nie zamierzam ani dziecka ani siebie stresowac ustalaniem jakichkolwiek, nawet plynnych terminow, w ktorych ma cos osiagnac, np. zaczac zalatwiac sie na nocniku, samodzielnie jesc, samodzielnie przesypiac nocki, przestac jesc w nocy, itp. Jak do tego dorosnie to sama te rzeczy osiagnie. A ja bede cierpliwie czekac:-D
 
fajny pomysł podwujne urodziny :-)

ja wlasnie mam dylemat bo gdybym chciala zorganizowac imprezke dla rodzinki i znajomych co tu mamy to nie byloby miejscana zabawe a o to chodzi zeby emi sie dobrze bawila a nie przeciskala pomiedzy stołami pelnymi gosci

sama nie wiem
 
My postanowilismy zrobic chrzciny razem z pierwszymi urodzinami
przez te nasze przeprowadzki trudno nam bylo wszystko zorganizowac wiec postanowilismy zrobic podojna imprezke :-)
mam nadzieje ze bedzie fajnie i bedzie sie Selince podobac , oczywiscie bedzie tort i mali goscie :-)
 
ja jeszcze nie wwiem dokladnie jak to zorganizowac ale tort chcialabym w ksztalcie samochodu ;-) dla bartka zamowic, goscie hmm, dziadkowie i chrzestna bo z tymi wujkami i ciociami to... szkoda byloby imprezy :-(
 
U nas też będą dwie imprezki. Najpierw msza za roczne dzieci i po niej przyjęcie dla chrzestnych. A w innym dniu imprezka dla dziadków i pradziadków. Wszyscy razem chyba byśmy się nie pomieścili.

Tylko nie mam zupełnie pomysłu na prezent :( Nie chcę kupować kolejnych zabawek, bo Jaś i tak raczej się nimi nie bawi, poza tym ma ich już sporo. No i jestem w kropce.
 
my jeszcze nie wiemy co i jak będzie. funkcyjna chyba przyjeżdża na 18.02 więc może i funkcyjny dotrze. to sie zrobi jakąś imprezkę.
22.02. chcemy gdzieś z Titkiem pojechać, ale jeszcze nie wiemy gdzie.
po prsotu chcemy wybyć z domu, coby nam pewne osoby tego wspaiałego dnia nie popsuły.
 
to ja Wam pokaże jak było na 1 urodzinkach Piotrusia... tym razem postanowiłam że będzie podobnie - ale bez obiadku i tylko na słodko :)
obraz016lx7.jpg
http://imageshack.us
 
reklama
Do góry