reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa - pediatra, problemy, radości, jak rosną nasze pociechy

reklama
Ana co do smoka, wczoraj powiedzielismy ze juz skonczyła 3 latka i jest duza- jesli chce moze smoka oddac dzidziusiom lub zatrzymac na pamiątke. Strzeliła nam mowę, ze to by było straszne dla niej, że nie chce sie rozstawac, że to smutne ze trzeba oddac i nie rozumie po co to wszytsko......
ech...zbieram sie zabrania tak czy inaczej ale teraz oczekuje na ospe...w przedszkolu ponoc miesiac panuje.....Ola jeszcze nie ma ale myslę ze to kwesia dni.....
 
A tego to już nie wiem :-) My sobie robimy mały bilans 3 - latka, ale to ze względu na to, że Wercia miała słabe wyniki żelaza i skorzystamy z terminu gdy szczepienie ma Lila ;-)
 
daggy ja odpuscilam Mackowi poki co w temacie smoczkowania ;) Chce go miec to ma... Uyzwa go tylko jak nikt nie patrzy bo ma świadomość ze w jego wieku to już wstyd. Ale teraz bardziej mu na smoku zalezy bo widzi ze mlodszy brat go uzywa, a Maciek ciagle powtarza ze tez chce byc takim malym dzidzusiem...
wiem ze kwestia czasu i mu to przejdzie....




A teraz temat na topie - przedszkola, bo wiele dzieci jeszcze chyba nie chodzi do przedszkola?
Staramy sie skladac dokumenty ale jak poczytalam za co jest punktacja to wyliczylam ze Maciek bedzie mial moze z 10pkt rekrutacyjnych i to jest nic w porownaniu z tym ile maja dzieci samotnych ridzicow - 118pkt. Cos czuje ze nie bedzie latwo z tym przedszkolem :(

W kolejce czeka 29tysiecy dzieci w wieku 3 lat, a miejsc w przedszkolach jest tylko dla 18tysiecy dzieci....
 
Jak dobrze, że mam to już za sobą :tak: Choć w sumie i tak stresu nie miałam, bo Wercia chodzi do prywatnego przedszkola, choć koszty tu są niższe niż w państwowym przy przebywaniu tam 8 godz :tak:
 
nimfi ja nawet nie składam do państwowego bo punktowo też marnie nam wyszło :-(. Rozglądam się teraz za jakimś prywatnym, zobaczymy co z tego wyjdzie :sorry:.
 
reklama
Do góry