reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa u lekarza

U nas zawsze kupuje się na własną rękę.Ja obdzwoniłam okolice do 50 km i nigdzie jej nie ma.Najgorsze jest to że ma być w połowie lub pod koniec września ale to też nic pewnego gdyż jak ostatnio kupowałam to farmaceutki mówiły że bedzie koniec sierpnia początek września:-(Jak długo można czekać ze sczepieniem??Co jeżeli te szczepionki pojawią się np za 2 miesiące??
 
reklama
no jesteśmy po drugim szczepieniu :) 5w1 i pneumokoki
jak narazie jest wszystko oki żadnego stanu podgorączkowego nie ma jedynie co to troszkę jest marudna :), a najważniejsze ważymy już 5950 :)), ogólnie jest wszystko oki i ze strony zdrowotnej i rozwojowej :-D
udało mi się dziś zdobyć szczepionkę na pneumokoki za 195 zł !!!!!!!!!!!!!!!! :-):szok::-D
u nas też jest problem z tą szczepionką ale ja robię tak że dziś dostałam receptę na następne szczepienie które mamy 17 paźdz i ja już tą receptę zostawiłam w aptece, przy najbliższej dostawie tych szczepionek jest dla mnie odkładana
 
Ostatnia edycja:
my dzis bylismy na 5w1 maly w super humorku caly dzien. gorzej ze nie przybiera jak powinien, wazy dopiero 5100 i to za malo na jego wiek :-( 20 lipca wazyl 4400. ale ze wyglada zdrowo, jest w dobrym humorze i apetyt ok to za dwa tygodnie kolejne wazenie i zobaczymy co dalej robic jak nadal bedzie za malo
 
gorzej ze nie przybiera jak powinien, wazy dopiero 5100 i to za malo na jego wiek :-( 20 lipca wazyl 4400. ale ze wyglada zdrowo, jest w dobrym humorze i apetyt ok to za dwa tygodnie kolejne wazenie i zobaczymy co dalej robic jak nadal bedzie za malo
Mam ten sam problem z przybieraniem małego .
 
ja mojemu kupie jutro smoczek 2 , moze jak mu szybciej poleci to wiecej bedzie zjadal...
a moze ma to po mamie taki urok? ja zawsze bylam chudzina a jadlam bardzo duzo i tlusto. no nic zobaczymy co powie moja doktor za 2 tygodnie bo dzis byla na urlopie i taki beznadziejny lekarz nas przyjmowal
 
reklama
Dziewczyny, a może Wasze dzieciaczki bardziej urosły a nie utyły ( chodzi mi o cm). Ja tak miałam z Marcelem, niby jadł normalnie, ale nie przybierał jak inne dzieci, za to zawsze był dłuższy. Teraz też, mój patyczak ( 16 kg) a ubranka 104-110 nosi a wzrostem dorównuje 4 -latkom a niekrótych nawet przewyższa.. Gracjenek to samo, w poniedziałk go wazylismy i miał 5100 ale ubranka na 68 już zaczynają być przykrótkie ( zwłaszcza bodziaki, a o ogrodniczkach nie wspomne).
Tak więc nie martwcie się. :-)
 
Do góry