reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa u lekarza

reklama
Monika to może dlatego mój dr od usg tylko boki pampersa odpial ;-);-);-)
Fajnie, że wszystko ok:-):-)

Powiedz jak kazał Ci nosić? Mój polecał tak na biodrze, zeby szeroko nogi były.

Gosia już waży 5100 i podobno przybiera ładnie. 2 tyg temu ważyła 4600. Co fo długości to nie udaje im się zmierzyć. Twierdzą, że jeszcze ma przykurcze i nic na siłę. Tak na krzywą nogę to 57 ale na stowe ma więcej tylko muszę sama ja zmierzyć najwyraźniej.

Kazał tak na "żabę" z przodu. na brzuchu). Nóżki ułożyć szeroko i ręką podtrzymywać pupkę. Mówił, żeby tez tak sobie z nim leżeć.
 
Już wróciłyśmy. Pani doktor stwierdziła, że to wirusówka i dała tylko smecta. Mam nadzieję, że przejdzie :-(
Niestety nasz pediatra jest na urlopie, a ta u której byliśmy w zastępstwie nie była zbyt miła i skora do rozmowy. :dry: A ponoć taka fajna do dzieci...
 
Hej my już po szpitalu i w końcu jakieś dobre wieści. Badanie wyszło dobrze, nereczka nie zatrzymuje moczu i nie cofa... :) Ładnie opróżnia pęcherz i wydala mocz. Wyniki ma morfologii dobre :-) Za ok. miesiąc znów idziemy do szpitala na kolejne badanie tym razem wpuszczanie kontrastu do nereczek , chyba pod narkozą.

Jestem dumna z mojego syna. Każdy sie schodził do nas z personelu i mam będących na oddziale by zobaczyć tego mojego szkraba 3 miesięcznego który wygląda na ponad 6 miesięcy, nie mogli uwierzyć, że on na prawdę ma tylko 3 miesiące . . .

Ostatnio bąbel zaskoczył mnie ... mega zaskoczył. trzymałam go w pozycji półsiedzącej u siebie na kolanach i brzuchu ... a ten tak poprostu usiadł.. sam podniósł się do pozycji siedzącej i tak sobie siedział i się śmiał.. jak on to zrobił to ja nie wiem... posiedział tak 3 minuty i go położyłam bo to przecież za wcześnie na siedzenie;p Ale siłacz z nego :-)

Ma 75 cm. i waży 7 kg. ;-)
 
Kamila, super, że zaświeciło u Was słonko! Oby dalej Twój synek tak ładnie sobie radził!

U nas niestety dzisiaj nic dobrego... morfologia wyszła gorsza niż ostatnio (hemoglobina spadła o 0,1, ale czerwone krwinki dość mocno), w czwartek wizyta u hematolog. Ech, głupia anemia :(
 
reklama
Magnii, przykro mi, a jaką dokładnie ma tą morfologię?

Nam lekarz w szpitalu w Warszawie na Marszałkowskiej powiedział, że niemowlęta przez pierwszy rok mają obniżoną hemoglobinę, ale nie każdemu dziecku się to sprawdza.
 
Do góry