reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze maleństwa u lekarza

Hemoglobina spadła z 9.3 na 9.2, a tydzień temu skoczyła z 9.0 na 9.3 i już się tak cieszyłam... za to największy jest spadek czerwonych krwinek z 3.44 na 3.29. Nawet jeśli to nie są jeszcze fatalne wyniki, to i tak nie znaczą nic dobrego, a miałam taką nadzieję, że sobie powolutku będzie rosła :/

Hematolog (zastępca ordynatora oddziału hematologii właśnie w szpitalu na Marszałkowskiej) kazała jeszcze zrobić retikulocyty i one są w normie, żelazo też ma w normie... dziwne to wszystko.
 
reklama
Monika to może dlatego mój dr od usg tylko boki pampersa odpial ;-);-);-)
Fajnie, że wszystko ok:-):-)

Powiedz jak kazał Ci nosić? Mój polecał tak na biodrze, zeby szeroko nogi były.

Gosia już waży 5100 i podobno przybiera ładnie. 2 tyg temu ważyła 4600. Co fo długości to nie udaje im się zmierzyć. Twierdzą, że jeszcze ma przykurcze i nic na siłę. Tak na krzywą nogę to 57 ale na stowe ma więcej tylko muszę sama ja zmierzyć najwyraźniej.

Kazał tak na "żabę" z przodu. na brzuchu). Nóżki ułożyć szeroko i ręką podtrzymywać pupkę. Mówił, żeby tez tak sobie z nim leżeć.

Dzięki:-) też tak robię w ogóle wszystkie pozycje z szerokimi nogami w odwodzie. Będzie dobrze:-)

Kamila fajnie, że jakieś pozytywy w końcu:-)

Magnii co Wam zalecono oprócz żelaza? Czy to poważną sprawa jest?
 
no i byliśmy z Misią u lekarza z tym rzadkim jedzeniem - w 4 tygodnie przybrała na wadze 500 ale tak mniej więcej przybierała od początku no i pediatra twierdzi że między 400 a 700 jest ok poza tym pediatra zbadała i obejrzała dokładnie niunię i wygląda na okaz zdrowia więc jak dalej tak będzie jadła to mamy przyjść do ważenia w poniedziałek i zobaczymy jak się sprawy mają...
 
Wizytowo u doktorka .Małemu ciągle ropieją oczka wzieli wymaz by wykluczyć infekcje za 2 dni wynik. Waga 900g w miesiac poskoczyła czyli 6,5 teraz 64 cm Mamy odczyn po szczepieniu po niżej miejsca wkłucia ktory sie powieksza sucha czerwona plama P1070740.jpg
 
byłyśmy wczoraj na kontrolnym warzeniu - 5740! czyli 120 w pięć dni :happy: uspokoiłam się
a przy okazji zaliczyłyśmy drugie szczepienie które miało być w czwartek :-) Misia po szczepieniu trochę senna ale poza tym wszystko oki :tak:
 
Witam wszystkich!!Chciałabym zapytać czy któraś z Was szczepiła swoje dzieciaczki szczepionka 5w1(Infanrix IPV=HIB)??Czy u Was jest też problem z zakupem tej szczepionki?U mnie jest nie dostępna i tak naprawdę nie wiadomo kiedy będzie:-(Nie wiem co w takiej sytuacji??Można zakupić hexe czy dziecko będzie kłute w trybie standardowym??Jeżeli któraś jest lub była w takiej sytuacji to jak to wygląda??Pozdrawiam i czeka na odpowiedzi
ps 3 lata temu szczepiłam swoja starsza córeczkę tą szczepionką i nie było tego problemu.
 
Witam wszystkich!!Chciałabym zapytać czy któraś z Was szczepiła swoje dzieciaczki szczepionka 5w1(Infanrix IPV=HIB)??Czy u Was jest też problem z zakupem tej szczepionki?U mnie jest nie dostępna i tak naprawdę nie wiadomo kiedy będzie:-(Nie wiem co w takiej sytuacji??Można zakupić hexe czy dziecko będzie kłute w trybie standardowym??Jeżeli któraś jest lub była w takiej sytuacji to jak to wygląda??Pozdrawiam i czeka na odpowiedzi
ps 3 lata temu szczepiłam swoja starsza córeczkę tą szczepionką i nie było tego problemu.
tak tak u nas też jest problem z tą szczepionką, pielęgniarka mówiła że nie ma w hurtowniach i jest problem :tak: nam się jeszcze udało wczoraj bo miała ostatnie trzy sztuki
Aylin my też w przychodni kupujemy więc może lepiej dowiedz się czy mają u ciebie
 
reklama
hmmm ja mam szczepienie dopiero za 3 tyg. A teraz na 2 wyjeżdżam. Najwyżej zaszczepię później. Albo bedziemy szukać. Bede się martwic w ostatnim tygodniu wrzesnia
 
Do góry