reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie-czerwcowe brzusie

Cudowne Wasze brzuszki, Dziewczyny!! A jak widzę Twój, Olu, to jakbym w lustro patrzyła :) Mam dokładnie taki sam okrągły kształt! :)

Ja zaczynam się już godzić z moim brakiem foremności i podoba mi się bycie małym grubaskiem :)
 
reklama
Rusałko masz śliczny brzunio:) naprawdę:) Każdy brzuszek jest inny jedne są większe inne mniejsze, ale każdy jest piękny. Nie zamartwiaj się, taka Twoja uroda :) Ja Ci szczerze piszę,że masz śliczne mieszkanko dla Klaudysi i jest ono widoczne :)
 
Dziewczyny piekne jestescie jako mamy :) A co to zdjecia klamki, to widac kto na forum siedzi (w tle) ;D
 
Piękne piłeczki jak zwykle. Ja trzasnęłam sobie wczoraj późnym wieczorkiem foty ale nie miałam już siły dojść do kompa, a teraz jestem w pracy a nie mam kabelka ze sobą. Jak wrócę do domku to nadrobię i sie pochwalę ;)
Wasze brzuszki superowe. Basiu, Twój widać jaki duuuuuży i ciążowy, Olu, piłeczka okrąglutka, jak od cyrkla, Klamka, brzuszek ładniutki, a Calo- Ty to masz kobito oko ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D
 
Dziewczyny, piekne brzuszki ciazowe:))))
Juz sie robia takie okraglutkie. :) :)
KJa sobie zdjecia porobie w weekend i zalacze.
 
Dziewczynki, no to się chwalimy. Zdjęcia robione w 23 tc, pierwszym dniu 6 miesiąca.
Dla porównania fota z 14 tc:
140so.png

A to aktualne:
01260617443808hu.png
01260617451605yd.png
01260617453807cb.png
01260617455803zt.png
01260617461905ny.png


Standardowo i tradycyjnie nie wiedzieliśmy z Oliwierkiem, które wybrać ;) ;) ;)
 
monisia fajny masz ten brzuszek ja zrobilam wczoraj zdjecia i jest to pod koniec 19 tygodnia dzisiaj mi sie wydaje ze jest troche mniejszy nix wczoraj ale to dlatego ze jestem na chudym rosołku po zatruciu wogóle wszystkie macie super brzuszki takie okraglutkie i duze a oto moje
















 
Dziewczynki śliczne te wasze kragłości.
Monika niezłego gigancika sobie wychodowałaś, ty Agusiu też masz całkiem pokaźną piłeczkę patrząc na suwaczek.
A ja mam jutro połowinki i jak na złość nie mam aparatu. Jak pech to pech będę robić z telefonu ::)
 
reklama
Do góry