reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie-czerwcowe brzusie

Dzięki dziewczynki za opinię. Agusia, Twój bombowy!!!

A tak poważnie to w tym tygodniu doświadczyłam po raz drugi w ciąży efektu nagłego wybrzuszenia ::) Z dnia na dzień mnie wywaliło. Nie jest wielgaśny może ale z dnia na dzień zaczął mi przeszkadzać, a więc mam dowód na to, że z dnia na dzień wyskoczył ;D ;D ;D ;D ;D
 
reklama
A u nas dzisiaj połowinki. Zaczynamy dokładnie 20 tc a więc teraz to już z górki, chyba że moje maleństwo urodzi sie w 42tc tak jak poprzednio. Brrrrr!!!!!!!!! nigdy wiecej punktów kontrolnych i ktg po terminie. Najokropniejsze 10 dni z całej ciaży. ;D ;D ;D
 
Ale rozruch się tutaj zrobił:))) ale w końcu jest się czym chwalić- dziewczyny brzuszki wspaniałe- jakie one będą duże za 20 tygodni:)) heheeeeeeeee wtedy obiektyw będzie dla nas za mały:))
 
Monika, Agusia- sliczne brzuszki, takie pileczki okraglutkie:))
Ja tez jestem ciekawa jakie bedziemy mialy w 9 miesiacu.:))))
 
Moniko i Agusiu czy ja mam sie powtarzac? Sliczne, nic dodac, nic ujac po prostu rozkwit pelnej kobiecosci :)
 
Jutro wkleje bo z mezem robimy co niedziela po zakonczonym tygodniu :) A poza tym bede po swoich ciastkach bezglutenowych w wersji swiatecznej, ktore wlasnie pieke ;)
 
dziekuje dziewczynki czekam az wy wkleicie swoje brzuszki rosna ja na drozdzach te nasze maluszki a w dziewiątym miesiacu to bedziemy takie piekne i nasze brzuszki beda juz takie duze dzisiaj jakos mi sie wydaje ze muj maluszek jakos sie dziwnie ulozyl bo brzuszek nie jest taki buzy jak wczoraj i jest jakis leniwy komnie raz na jakis czas tylko po to zebym sie nie denerwowała tak mi sie przynajmiej wydaje gorące pozdrowienia




 
Mój mały brzunio dzisiaj zdjęcie zrobione
62ic.jpg


646ch.jpg
 
reklama
Asiu- jak patrzę na Twój brzuszek to troche przypomina mi mój:) ..ładniuni :) super, extra bomba:)!
 
Do góry