reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie-czerwcowe brzusie

no dziewczyny, widze, ze nie tylko moj brzuszek taki duzy :laugh:
a teraz mam w koncu jak robic fotki wiec bede sie chwalic z wami :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:
tutaj foteczka z dzisiaj :
brzuszek.jpg
 
reklama
Asiu - sliczny brzuszek!!!
Agatko - super brzunio!!Ja tez meza namawiam zeby mi troche zdjec porobil, spodobaly mi sie czarno-biale.
Jak tylko mi zrobi to zaraz zamieszcze:)))))
 
TO JEST MOJ BRZUSZEK W 21 TYGODNIU I 3 DNI....NA USG BYLAM W OSTATNI PIATEK I WSZYSTKO JEST OK...TYLKO MALUTKI JESZCZE NIE KOPIE:(:(:(...NO I NIE WIEM NADAL CZY TO CHLOPCZYK CZY DZIEWCZYNKA.... :D

01300619552604cg.jpg

to jest brzuszek z przodu!!! :laugh:

01300619555807ho.jpg

a to z mojej prawej strony!!! :laugh:

01300619562002we.jpg

a tutaj z lewej strony!!! :laugh:
 
No no jakie macie ładne brzuszki a mój taki malusi. Czasem się zastanawiam jak dzidzia się tam mieśći i czy jest malutki/a czy raczej w normalnych rozmiarach jest :) Naprawdę ładne brzuszki aż wam dziewczyny zazdroszczę ale może i mój nie długo się wybije do przodu :)
 
sliczniunie!!!!!!!!!!!!!!!!
Calo- spojrzalam w tle- widzę masz identyczny monitor i lampkę- ba nawet tak samo ustawioną ;D ;D
Asiu- nie przejmuj sie- mój tez jak widzialas jest malutki- cóż taka nasza i naszych Dzidziusiów uroda:):)- ale wszytko przed nami ::) ::)
 
a moze wielkosc brzuszka tez od wzrostu zalezy?
ja jestem niska i moze przez to on tak wybija? ::)
tzn chuda tez na codzien nie jestem hihi, ale hmmm, moze jestescie wysokie Asia i Rusalka i dlatego brzuszki male, bo dzidzia ma duzo miejsca......

taka tam moja teoria hehe
 
reklama
Dziekuje za komplementy :) A ta teoria ze wzrostem moze byc prawda bo znam dziewczyne, ktora jest wysoka i w 24 tygodniu miala bardzo malusienki brzuszek.

Rusalko coz za spostrzegawczosc ;D ;D ;D
 
Do góry