reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

U nas na razie spokój. Choć moim zdanie Stas jest nieco osłabiony, bo więcej śpi.
Mnie tylko pyłki atakuja. Jak co roku.

Zdrówka życzę!
 
reklama
Byłam wczoraj z Mikim u lekarki, no i mamy powtrkę z rozrywki, czyli świszczy w klacie. Pani doktor nie słyszy stanów zapalnych więc stawia na alergie. Dostaliśmy nebilizacje i claritinę.
 
kurcze Kasia- przekichane (może i dosłownie) mam nadzieje ze leki mu pomogą...ciężki okres teraz-moje ciągają nosami i kszlą w nocy klub chrypią...też obstawiam alergie:(:(:(
 
Kasiu, to kiepsko, że to pewnie alegriczne. Choc te wszystkie zapalenia sa chyba jeszcze gorsze.
Z alergii można sie przynajmniej próbowac odczulac. Tak jak ja od pół roku.
 
Miki na pewno ma sie już lepiej. Nocki spokojnie przespane, kaszle rzadko ale porządnie - mokro odkaszluje. Zobaczymy co wyjdzie we wtorek na osłuchaniu.
Mamootku, ale trzeba wiedzieć na co sie odczulać no nie? Tak moja logika podpowiada ;-)
 
Dziewczyny tak sobie ostatanio myslalam ,ze moze jeszcze jedno dziecko tak sobie strzelic za rok...dwa... i dzis mi sie mloda o 04:00 obudzila i wolala "maaamaaaa,maaa maaa" i powiem Wam pierwsza mysl byla---> kuzwa zadnych dzieci wiecej! :-D:-D:-D
 
reklama
Do góry