reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

reklama
Ja badanie USG bioderek robiłam w tym tygodniu i to tylko dlatego że ja jak byłam mała miałam zwichnięty staw. Gdyby nie to to nie dostalibyśmy nic
 
wiec chyba jak to mowia co kraj to obyczaj bo w naszm miescie "bioderka" sa obowiazkowe bez wzgledu na to czy wszystko ok czy nie. pierwsze mielismy jak mala miala miesiac i termin byl ustalony juz w szpitalu po urodzeniu a nastepne bylo po 6 tygodniach czyli tydzien temu. wyglada to u nas tak ze jest pan doktor i mnoooostwo dzieci i wizyta trwa jakies 3 minuty. i wyznaczenie kolejnego terminu. my znowu mamy przyjsc za 6 tygodni mimo ze WSZYTKO jest ok.
 
w Łodzi jest USG bioderek obowiązkowe po 6 tygodniu życia. Dostaliśmy skierowanie ale terminy w poradni refundowanej są dopiero na grudnień hahahahahah tylko że wtedy bedzie już za poźno na pierwsze USG. Pani w rejestracji powiedziała że trzeba było zapisać dziecko wcześniej - pytam się tzn. kiedy ???? odpowiedziała że kobiety zapisują dzieci w 6-7 miesiącu ciąży. Niezły numer - totalny idiotyzm !!!!!!!!!!!!!!Naszczęście u mnie w pracy mamy opiekę refundowaną w prywatnej klinicie i tam bez problemu nam wykonano to USG w dowolnym dla nas terminie. Wszystko jest ok, junior ma "Ia" i nie musimy przychodzić na kolejne chyba że lekarz pediatra zaleci.
 
my idziemy na USG bioderek juz 21 wrzesnia jakbylismy na badaniu to pandoktor powiedział ze jak kacper lezy na brzuszku to nie kladzie rowno posladkow na podloze jedna strona lezy w70% a droga w 75% i prosil zebym z nim cwiczyla na brzuszku i dociskala posladki do podloza zobaczymy co wykarze usg
 
U nas też bioderka obowiązkowe a terminy odległe. Byłyśmy w tydzień temu dopiero Ola dostała IB i IIA i do kontroli za 7 tygodni. Ale zaówno pani doktor od USG i nasza pediatra powiedziały, że nie ma się czym przejmować bo jak tylko będziemy ćwiczyć to się wyrobi i będzie dobrze.
 
reklama
to było pierwsze i chyba ostatnie
miałam zrobić już wcześniej ale mieli urlop ,miesiac temu byłam u ortopedy prywatnie i dał skierowanie na usg ale nie było potrzebne bo przecież i tak poszłam prywatnie powiedzieli ze wszystko ok ale polecili mi taką pania ortopede-rehabilitantke która sprawdzi już wszystko podobnież ułożenie i trzymanie główki itd. dziś idziemy to jak wróce to napisze co powiedziała i czy musimy jeszcze sprawdzać
 
Do góry