reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nasze malusie problemy z Maluszkami

reklama
może i byłoby lepiej Fredka...tylko jeszcze organizacyjnie jak podołać- niania konieczna wtedy:)

może on tez tak źle znosi "zamianę" tradycyjnych ról w Waszej rodzince?
 
Byłam wczoraj znów z Mikim u lekarza, bo pokaszluje, pokaszluje i końca nie widać. Dostaliśmy skierowanie do poradni alergologiczno-pulmunologicznej a teraz wziewy. Jeszcze nigdy nie stosowaliśmy. Tak mi się coś wydaje, że to może być faktycznie podłoże alergiczne. Zobaczymy jaki będzie termin
 
W jednej poradni termin był na 16 kwietnia a w drugiej już na za tydzień, tylko, że musiałam przesunąć na 18.02. żeby zdążyć zrobić podstawowe badania
 
Niezła różnica w terminach- daj znać koniecznie po badaniach i wizycie.
Ja się z Martą chyba powinnam wybrać do alergologa, okulistka ostatnio zwróciła uwagę, że jej często zaczerwienione oczka ze skłonnością do gradówek to prawdopodobnie na tle alergicznym.
 
Fredzia trzymaj się dzielnie kobito;) i nadawaj co tam u Ciebie. Ja jestem podobnego zdania co dziewczyny, moze łatwiej i mniej stresujaco bedzie Ci samej?, wiem ze to się dobrze mówi ale pewnie da sie zorganizować.

A my musimy wreszcie wybrac sie na bilans 6 latka;)
 
reklama
Fakt, chyba juz pora Sylwia :-D
Sylwek idzie dziś z Martusią do lekarza- w niedzielę miała chrypkę i pokasływała, a wczoraj już kaszel koszmarny...
 
Do góry