reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze maluszki, jak do nich mówimy:)

reklama
U nas to tak:
Ja na Olka mowie Lolek, Loli, Lolus, Sloneczko.... czasami maly terrorysta.... ;)
Dziedek jak sie wita to mowi do niego "czolem Panie Kapitanie"
Prababcia - szkrabus...
Smoczek to jest niunius...
Niespodzianka w pampersie to kupon... ;D

 
:laugh:
a nasz Adas to: Adasiulek, Niuniek, Baksik, Pudzian, Bycula (pieszczotliwa werska Byku Taty), Kroliczek Mamuni (jak jestesmy sami ;))
i ja tez, jak trini, nie mowie do niego inaczej, jak jest niegrzeczny. Ciekawe, kiedy mnie poniesie :laugh:
 
hehe, super te "imionka"
My jeszcze mowimy smiesznotka, smiechotinka lub myszka
A jak sie wkurzamy to krzykacz, zlosnica...
Jak ma kupe to tez mamy swoja nazwe: smierdziuszek ;)
Ja w ogole wymyslam co chwile jakies neologizmy i "wariacje" na temat starych okreslen ;)
 
reklama
:laugh: :laugh: :laugh: suepr wszystkie imionka
ja tak jak a+t co chwila wymyślam coś nowego "na temat"...

no i oczywiście jeszcze "mała terrorystka" - jak nie da się położyć, tylko każe na rękach nosić przez pół godziny...
 
Do góry