reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

nasze maluszki, jak do nich mówimy:)

a my jeszcze mówimy "żółwiku" - bo tak śmiesznie wygląda jak leży na brzuzku z główką w górze :-)
 
reklama
ja sie lapie na tym, ze do mojej Dorotki mowie caly czas albo wierszem albo spiewam wymyslone piosenki :happy:

a tak ogolnie to Misia, Stokrotka, Mały Wrzask, Niunia, Mamuni Corunia, Sloneczko - i pewnie bym mogla tak jeszcze z kilka linijek :)

pozdrawiam wszystkie Mamy i ich Dzieciaczki w Nowym Roku 2007 :-)


QuBXp1
 
Nasza córcie nazywamy KRECIK bo rano wygląda na nas z kojca jak krecik z norki, szyja wyciągnięta i bada teren hihihihih:-)
 
zolwik i krecik milusno brzmi:-D

ja ostatnio do malej mowie DZIUNIA,DZIDZIA,PYSIA,PYZOLINKA

I Zosia wciaz ,w karju pare osob pytalo czemu tak do niej mwoimy jak ma na imie Natalka,hmm tez zadaje sobie to pytanie,niwiem,moze dlatego ze urodzila sie dniu imieni Zosi:baffled:
 
Ja i moja rodzinka czesto tez mowimy na Alka mały Adas, Adamek z uwagi na podobienstwo.
 
Maja jak się urodziła to była nasza perełka nawet imienia poprostu perełko to perełko tamto a teraz Majeczka Majucha a jak się wkurze na nia to rapuzia,patelnia.
Dominika zas KRÓliczek nazywamy ma 4 miesiące dopiero
 
reklama
Mój mąż wymyśla coraz to nowe przezwiska, pyrdziuś, dzyndzluś, cudelf, szkrabomił, ja mówię niuniusia, klaudusia, jak jest niegrzeczna to panienko, a ona sama mówi o sobie albo kiakiusia albo dzidziusia,
 
Do góry